White House Moda Evi

White-House-Moda-Evi
White-House-Moda-Evi

Her genç kızın hayali beyaz gelinliğini giyip dünya evine girmek. Günümüzde binlerce çeşidi olan beyaz elbise tabi ki bir gelenekten ibaret her gelin adayı o güne özel olmak en güzelini kendisi giymek ister bunun için aylarca araştırmalar yapar kilolar verilir.

Moda evleri gezilir trend dergiler karıştırılır İnternet talan edilir arkadaş çevresinden yardım alır ve sonunda istediğine kavuşur. Önemli olan vücut tipini tanıyıp ona göre seçimler yapmanız olacaktır. Kilolu ve basen cevreniz geniş ise balık bir gelinlik giymek çokta doğru bir tercih değildir. Prenses modeller tercihiniz ise de belinizin ince olması şart A kesim gelinliklerde omuz ve boyun yapınız oldukça ön planda olacağından bu bölgelerinizin estetik durması önemli.

Hepsini göz önünde bulundurarak size özel tasarımlar sağlayacak olan bir moda evi var benimde kendisini tercih ettiğim ve asla yanılıp gelinliğimden pişmanlık duymadığım ustaca ilgilendikleri sizin vücut yapınıza özel  çizimleri ortaya koydukları profesyonel bir ekip onlar eğer sizde arayış içerisindeyseniz kesinlikle gidip görmenizi tavsiye ederim.

Fahri Korutürk Cd. Ray Sk. Odak İş Merkezi No:1
Bakırköy / İstanbul P.K. 34140
Tel: (0212) 660 5631