Savaş Ev ve Ofis Taşıma Servisi

Savaş Ev ve Ofis Taşıma Servisi

Ataşehir’de kurulan Savaş Ev Ofis Taşıma firmamız bugüne kadar her zaman sektörel yenilikleri takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Nakliyat konusunda uzun yılların verdiği deneyim ile hizmet veren firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle de nakliye sektöründe gerçekleşen yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti müşterilerine ulaştırmaktadır. Eşyalarınızı daha iyi koşullarda taşımak için her zaman en yeni araçlarla hizmet vermekteyiz. Bu sayede hem güvenilir hem de sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın nakil işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Firmamız her zaman konusunda uzman personellerle çalışmaktadır. Personellerimize gerekli olan eğitimler verilerek nakliyat konusunda verdiğimiz bütün hizmetlerde üst düzey hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız bir çok farklı konuda hizmet sunmaktadır. Ambalajlama, paketleme, montaj ve demontaj gibi hizmetler sunarak taşınma işlemlerinizde bütün bu işlemleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle taşınma artık sizin için bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu hizmetlerimizde kullanılan araç-gereçler kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın taşınması konusunda da teknolojiyi kullanmaktayız. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ise özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarının daha sağlıklı bir şekilde sevkiyatının yapılmasını sağlamaktadır. Bu hizmetlerde kullandığımız makineler sorunsuz bir şekilde işlemleri yerine getirmektedir.

Evden Eve Nakliyat yaptığımız gibi ofis veya fabrika taşımacılığı da hizmetlerimizin arasında bulunmaktadır. Sizlere verdiğimiz bu hizmet sayesinde özellikle çok eşyanın bulunduğu şirketlerde oluşacak taşınma sorunlarını ortadan kalkmaktadır. Ekiplerimiz sistemli bir şekilde çalışarak taşıma işlemlerinin başından sonuna kadar gerekli olan bütün işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Depolama hizmetimizden de yararlanarak sık kullanmadığınız ancak sizin için önemli olan eşyalarınızın tarafımızca depolanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli noktalarda bulunan depo alanlarımızdan sizlerde faydalanabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı alanında da kaliteli hizmet veren firmamız eşyalarınızın bir nakliye aracını doldurmasa da parça taşımacılığı yaparak ihtiyacınızı karşılamaktadır. Gümrükleme hizmetlerinde de ihtiyacınız olan taşımacılığı büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık alanında gerekli olan bütün yetkilere sahip olan firmamız sizlere sigorta hizmeti de sunarak eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Her zaman geleceğe yatırım yapan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için özveri ile çalışmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL