İstanbul Tours

istanbul daily city tours
istanbul daily city tours

İstanbul eşsiz güzelliği ile herkesi büyülemeyi başaran şehirlerden bir tanesi olarak turistlerin akın ettiği harika bir şehirdir. Öyle ki tarih boyunca bu şehre sahip olmak için nice savaşlar yapıldı. Nihayetinde Fatih Sultan Mehmet Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katmayı başardı.

İstanbul Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlayan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri  olan güzel mi güzel bir şehir . Eğer Türkiye’ye gezmek için geldiyseniz İstanbul’u görmeden gitmemelisiniz. Hatta bazen senelerce İstanbul’da yaşadığımız halde İstanbul’un çoğu yerlerini gezmemişizdir.

İstanbul Daily City Tours 30 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile sizlere pek çok İstanbul Turları düzenlemektedir. Turlarda lisanslı ve deneyimli İngilizce, İspanyolca, Almanca, Arapça, Fransızca, İtalyanca bilen tur rehberleri bulunmaktadır.

Turlardan Bazıları Şunlardır; Garantili kalkışlar rehberli grup ve özel istanbul tours , Boğaz Yolcu Turları , Özel İstanbul Turları , Sahil Gezileri, Boğaziçi Akşam Yemeği Turları, Özel Yat Kiralama, Kapadokya Turları, Efes ve Pamukkale Turları.