Forces Asansörleri

Forces Asansör Hakkında
Forces Asansör Hakkında

Forces Asansör Hakkında bilgi edinmek için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Forces 2010 yılından beri son teknoloji asansörlerle ve edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilk hedeflerinden biridir. Özellikle çalışmalarında kalite odaklı çalışmaya gayret göstermektedir. Aynı zamanda yük platformu, araç platformu, araç asansörü, makaslı lift, yük asansörü, engelli asansörü ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerden imalatını yapmaktadır. Böylelikle yüklerin güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Forces Makina’dan araç asansörü, araç platformu,  yük asansörü veya yük platformu hizmeti almak için  https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Böylece online web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz iletişim numaralarından müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Firmanın Genel Hizmetleri

Forces Makina asansör firması kurulduğu günden beri sektörde verdiği ekonomik ve kaliteli hizmetler sayesinde başarıya ulaşmıştır. Bu sayede diğer firmalar arasında en çok tercih edilen lider firma olmayı başarmıştır. Özellikle yapmış olduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır:

  • Yük Asansörü
  • Engelli Asansörü
  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Tır Rampası
  • Araç Otopark Sistemi
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)

Forces Makina’nın vermiş olduğu hizmetlerle ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, şirketin ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle sitenin iletişim kısmında yer alan olan telefon numaralarını kullanarak müşteri temsilcileriyle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Asansör Hakkında

Yük asansörü kaldırma kapasitesi sayesinde birden fazla parça yağ içerisinde olduğundan yıpranma ve aşınma olayı oldukça düşüktür. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür ve kullanımı çok kolaydır. Hatta halat kullanıldığı zamanlarda, sürtünme ile beraber yükü kaldıramayacağı için halat ve kasnaklarda aşınma olmamaktadır.

Özellikle hidrolik yük asansörü deprem gibi durumlarda yaralanma ve hasar olasılığını büyük ölçüde engellemektedir. En üst katta makine dairesine ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede mimari açıdan bakıldığında en çok tercih edilen asansördür. Ayrıca tüm asansör çeşitleri alanında uzman bir ekiple profesyonel bir şekilde  üretilmektedir. Özellikle kaliteli, ekonomik ve ihtiyacınız olan her ihtiyaca yönelik asansör ve platformlar için hemen firma ile irtibata geçiniz.