Forces Makina Yük Asansörleri

Forces Makina Yük Asansörleri Hakkında Bilgi
Forces Makina Yük Asansörleri Hakkında Bilgi

Forces Makina yük asansörleri ve araç asansörleri, kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Aynı zamanda Forces Makina araç platformu ve yük platformunun da üretimini yapmaktadır.

Forces Makina Yük Asansörleri

Forces, teknolojik gelişmelere açık olan ve kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren asansör firmasıdır. Aynı zamanda sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biri olmayı müşteri memnuniyetleri ile başarmıştır. En alt kadrodan en üst kadroya kadar kalifiye çalışanları ile tüm hizmet süreçlerinde siz değerli müşterileri için hizmet sunmaktan onur duymaktadır.  Forces asansörleri en kaliteli malzemelerden  üretilmekte olan modern ürünlerdir.

Forces asansör firmasında üretilen birden fazla farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, makaslı lift, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Sonuç olarak asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Forces Asansör ile irtibata geçmek için:

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com
https://www.forcesmakina.com/

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörünün kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığından dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Ayrıca makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü; motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta ve aşağı inişinde motor çalışmamaktadır. Çalışması oldukça sessizdir. Çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek kalmadan otomatik kata getirme ve kurtarma sistemi vardır. Deprem ve yangın olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğu için yangın durumunda ulaşım daha kolaydır. Hidrolik yük asansöründe yük bina temeli tarafından dolayı atalet kuvveti azdır.

Her geçen gün artmakta olan araç sayısı otopark ihtiyacına neden olmuştur. Binalarda ise otopark için yeterli alan çoğu yerde sağlanamamaktadır. Bundan dolayı binaların bodrum katları veya üstü otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünü veya bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır.