Forces Makina Teknolojik Asansörler

Forces Makina Firması Hakkında
Forces Makina Firması Hakkında

Forces Makina firması, teknolojik gelişmeleri sıklıkla takip eden ve kalite odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu özen sayesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.  İşinde uzman ve deneyimli olan en üst kadrosundan en alt kadrosuna kadar kalifiye çalışanları ile müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Forces Makina Firması  Hakkında

Asansör çeşitleri olarak yük asansörleri ve araç asansörleri sıklıkla kullanılan asansör çeşididir. Forces Araç Asansörü Firması her iki asansör çeşidini de müşterinin istediği ebat ve kapasitelerde üretimini yapmaktadır.

Nüfusun artışı ile orantı olarak araç sayıları da artmıştır. Gelişen teknoloji ile beraber insanların da ihtiyaçlarını kolaylaştıran çözümler üretilmeye başlanmıştır. Özellikle araç sayılarının çok fazla artış göstermesi otopark sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Forces makinanın üretmiş olduğu araç asansörleri bu açıdan çözüm üretmektedir.  Özellikle kısıtlı otopark alanlarından ötürü artık araçlar bina alt katlarına ve üst katlarına araç asansörü sayesinde park edilebilmektedirler.

Yük Asansörleri

Yük asansörleri fabrikalarda, depolarda, binalarda, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Asma katlara, bodrum katlarına veya  çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine emniyetli, verimli, hızlı ve rahat bir şekilde erişim sağlamaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyacak kapasitede tasarlanabilmektedir. Ayrıca tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile imal edilmektedir. Bunun yanı sıra en ağır şartlarda dahi kullanımı olacak şekilde imal edilmektedir. Forces Makina asansörleri Yük Asansörü Üretimi ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmış bir firmadır.

Firmanın vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen şekilde imalatı yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı ya da  tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine, yük ve araç asansörleri üretilirken mutlaka dikkat edilmelidir.