Yurtta Kalmak

Yurtta Kalmak Hakkında
Yurtta Kalmak Hakkında

Yurtta Kalmak Hakkında; Bir öğrencinin kesinlikle yaşayacağı bir deneyim olsa gerek. Arkadaşlığın, paylaşımın ve dayanışmanın en çok olduğu ve unutulması zor anıların yaşandığı yerdir. Üniversite okumak için ikamet ettiği ilden başka bir ile gitmek zorunda kalan kişiler için yurtlar açılmıştır. Bu yurtlarda kişilerin talebine göre tek kişilik, iki kişilik yada daha fazla kişinin olacağı şekilde düzenleme yapılmıştır. Bu sayede kişiler istedikleri odayı seçip konforlu bir şekilde kalabilmektedir. Ailelerin de çocuklarını güvenle bırakabildiği yurtlar son derece güvenli, rahat ve huzurlu ortamlardır.

Yurtta Kalmak Hakkında

Öğrenciler evde kalmayı tercih etse daha maliyetli ve zahmetli olur. Ev kiralayacak, eşya alacak, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi ekstra masraflar çıkacaktır. Aynı zamanda yemek yapma, çamaşır yıkama gibi durumlarda vardır. Bu sebeple ankara kız yurdu ile irtibata geçerek güvenli bir şekilde sizde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve yurt hizmetleri için hemen Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçmelisiniz. Veya https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/web sitesini ziyaret ederek bilgi alınız.

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, butik kız yurdu olarak faaliyete geçmiş olup öğrencilere ev sıcaklığında bir ortam sunmaktadır. Yurt çalışanları tarafından sabah kahvaltısı ve akşam yemeği  servis edilmektedir. Aynı zamanda düzenli olarak odaların ve ortak alanların temizliği de yine aynı şekilde yapılmaktadır. 7 gün 24 saat sıcak su, ısınma ve wireless internet hizmeti sağlanmaktadır. Her öğrenciye özel çalışma masası, sandalyesi ve kıyafet dolabı bulunan odalar mevcuttur. Ayrıca 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Kısacası, öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Yurdu aynı zamanda ailelerin de güvenini sağlamaktadır.

Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10