Forces Asansörleri Hakkında

Forces Asansör Firması
Forces Asansör Firması

Forces Asansör Firması Hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz hemen irtibata geçiniz. Forces otopark ve özel uygulamalarınızda ve her türlü ihtiyacınıza uygun asansör uygulamalarınıza çözümler sunar. Her geçen gün artan araç sayısındaki artışla beraber otopark sorunları da artırmıştır. Çok katlı otoparklar sayesinde bu sorunlar çözüme kavuşturulmuştur. Alandan tasarruf etme imkanı veren araç asansörü binaların alt katlarına veya bodrum katlarına yapılarak insan hayatını kolaylaştırmaktadır.

Araç asansörü kişinin aracından inmeden kumanda yardımıyla butonuna ulaşabilmektedir. Uzun ömürlü araç asansörlerinin kapıları; tam otomatik veya yarı otomatik yapılmaktadır. Binaların üst katları ya da bodrum katları mimari projeye bağlı olarak otopark olarak kullanılmaktadır.

Yük Asansörü Firması

Hastane, alışveriş merkezi, imalathane, fabrika, depo,toptancı gibi alanlarda yük taşımak için yük asansörü tercih edilmektedir. İnsan asansörleri ile yük asansörleri  kıyaslandığında konfor ve hız aranmaz. Özellikle yoğun çalışma ortamlarında rahatlıkla yanıt verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretimi yapılmaktadır.

O halde hemen Forces Asansör irtibata geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Asansör Firması

Forces Asansör yük veya araç taşımak için asansörler üreten köklü ve kurumsal bir firmadır. Kalitesi ve farkı ile asansör sektöründe  adını duyurmayı başarmıştır. Genellikle hastane, mağaza, alışveriş merkezi, fabrika, depo gibi alanlarda kullanımı daha sıktır. Ayrıca yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşıyabilmktedir.

Hidrolik yük asansörleri ise diğer asansörlerin çalışmasına göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilmektedir. Özellikle mimarlar için de ideal asansörlerdir. 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin fazla olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşamanız hedeflenmektedir. Ayrıca işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Forces Yük Asansörü tarafından yük asansörlerinin imalatı  kaliteli, güvenli ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.