Yumurta Cafe & Restoran

yumurta sarayı nerde
yumurta sarayı nerde

Bir ilke İmza Atan Yumurta Sarayı Yumustanın 39 Farklı Hali İle Karşınızda Üstelik Dünyada da Türkiyede de İlkler, patentli menü içerikleri ve patentli iç dizaynı ile hizmet veren Yumurta Cafe & Restoran olma özelliğini taşıyan işletmenin ilk Şubesi Bostancıdadır.

Önce İnsan Sağlığı diyerek yoluna çıkmış olan Yumurta Sarayı ailesi  daima misafirlerimizin memnuniyeti üzerine çalışmakta. Belirledikleri hedef doğrultusunda hızla ilerlerken karşılaştığımız tüm engelleri  güçlendirmeleri gereken yönler olarak değerlendiriyorlar menüde bu çok aşikar.

%100 Doğal ve yöresel ürünlerimizi Kırklareli’ndeki çiftliklerinden getiriyorlarmış. Gezen tavuk yumurtaları ve özel üretim şarküteri ürünleri gelen misafirler ile “Yumurta Sarayında” buluşuyor. Sunumları esnasında kullandıkları doğal ve lezzetli ürünlerimizi misafirlerine diledikleri taktirde restoranlardaki “Yöresel Market” bölümünden satışını gerçekleştiriyorlar.

Gelin Şu Menüye birde Biz Göz Atalım Mutfakta harikalar yarattıkları Kesin

Yumurta Yatağında 12.00TL
Bulut Yumurta olarakta bilinen farklı bir sunum

Yumurta Kapama 12.00TL
Tereyağlı ve çok çeşitli baharatlar eşliğinde Yumurta Kapama

Salamlı Yumurta 14.00TL
Salamlı Yumurta

Zeytinli Yumurta 10.00TL
Zeytinli Yumurta

Taze Soğanlı Pofuduk Omlet12.00TL
Taze Soğanlı Pofuduk Omlet

Pastırmalı Omlet15.00TL
Omletimizde 1. sınıf Pastırma kullanılmaktadır

Pastırmalı Yumurta 15.00TL
Pastırmalı Yumurta

Sucuklu Omlet 14.00TL
Sucuklu omletimizde Yöresel ev tipi 1. sınıf sucuk kullanılmaktadır

Jambonlu Yumurta14.00TL
1. sınıf Jambon kullanılmaktadır

Pazılı Yumurta 12.00TL
Bakır sahan üzerinde tereyağ ile yapılan Pazılı Yumurta

Yumurtalı Karnabahar 10.00TL
Yumurtalı Karnabaha

Soğanda Yumurta 12.00TL
Bütün soğan ortadan kesilerek yumurta için uygun sahan oluşturulur. Tereyağ ve doğal yumurtalarımız ile hazırlanarak servisi gerçekleştirilir.

Pırasalı Yumurta 10.00TL
Pırasalı Yumurta

Zeytinli Omlet 10.00TL
Zeytinli Omlet

Patatesli & Kaşarlı Omlet 12.00TL

Kavurmalı Yumurta 15.00TL
Yumurta Sarayı Çiftliğinde özel olarak üretilmiş yöresel kavurma ve nefis tereyağ ile yapılan Doğal Yumurta

Patates Yatağında Yumurta13.00TL
Bütün patates içinde yöresel tereyağ ve şefimizin lezzetli baharat ve sos karışımlarıyla hazırladığı tadına doyum olmayan Patates

Ekmek Çanağında Yumurta12.00TL
Özel ekmeğin sahan olarak kullanılarak nefis tereyağ ve doğal yumurtaların şefimizin maharetli elleri ile hayat bulması

Tamda hafta sonu arabamıza atlayıp harika bir kahvaltı yapmak için en uygun mekanlardan biri menü iştah kabartıcı alerjinizi varsa aman DİKKAT tüm menü yumurtadan oluşmakta.

Bu arada Bu güzel Mekan bayilik vermekte sizinde bu parlak fikir hoşunuza gittiyse şartlarını aşağıda paylaşıyoruz;

Yumurtanın faydaları anlatmakla bitmez elbette Yumurta protein değeri çok yüksek bir besin kaynağıdır mağlumunuz
Ticari açıdan bakacak olursak,  su ve simitten daha ucuz bir maliyeti vardır.  Omlet ve melemen gibi yumurta ile hazırlanmış yiyeceklerin maliyeti işletme giderleri dahil 2 TL’nin altındadır. Piyasada porsiyon yumurta yemeğinin fiyatı 8 TL. ve üzerinde satışa sunulmaktadır.
Konsept olarak ülkemizde ve Avrupa’da ilk ve tek olarak hizmet vereceksiniz.
Doğal sabah kahvaltısı ve öğleden sonraları için özel soslu makarna ve pidelerimiz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Sayın proje ortaklarımız kendinizi özel hissetmek istiyorsanız Yumurta Sarayı bayisi olmalısınız sloganı ile mantıklı bir fikir sunuyorlar

Bayilerimize kurum içi pazarlama desteği verilmektedir. Bu çalışma sistemi ile hem markamız hem de tüm bayilerimiz için “sadık müşteri” tabanı oluşturulacaktır diye güven teşkil etmektedirler.

Çözüm Ortağı Oluyoruz
Yumurta sarayı olarak , bayilik sistemini sadece isim hakkımızı kullandırmak olarak görmüyoruz. Ticari bir evlilik olarak değerlendirdiğimiz bu oluşumun temeli, güvene dayanmaktadır.

İlk görüşmeden sonrasına kadar ticari yolda kazanç sağlamanız için yanınızda olmak istiyoruz. Bayilik sistemine dahil ettiğimiz ve ücretsiz olarak verdiğimiz bazı hizmetlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Mimarlık ( mobilya ve dekorasyon)
Danışmanlık
Kurumsal Eğitim
Reklam Desteği

Franchise değil Bayilik Vereceğiz!

Bizim ticari anlayışımızda sizlere ürün satmak değil, ortak kazanç sağlamak ve çözüm ortağınız olarak hizmet verebilmek düşüncesi var.

Bayilik Sistemi
1- Bayi ana (Demirbaş) malzemeler olan; koltuk, masa, mutfak dolapları ve sabah kahvaltılık ürünleri dışında diğer malzemeleri Yumurta sarayı’ndan almak zorunda değildir.

2- Kendi bölgesinde üretilen kahvaltılık ürünlerini, o bölgenin damak tadına uygun olması açısından kendisinin karşılaması bizce normal karşılanır. Örneğin; Afyon’a kaymak, Ezine’ye beyaz peynir, Trabzon’a tereyağ, Ayvalık yöresine zeytin göndermemiz söz konusu olamaz. Bu durumu bayi kendi belirler, ancak kullanılan ürünlerde doğal ve 1. Kalite ürün kullanılması zorunludur.

Bayilik Seçeneklerimiz;

Yumurta Sarayı
Yumurta Sarayı Sanayi Siteleri
Yumurta Sarayı Butik
Yumurta Dürüm
bayilikleri olarak 4 sınıftır.

Yumurta Sarayı; 100 metrekare ve üzeri,

Yumurta Sarayı Sanayi; 60 metrekare ve üzeri,

Yumurta Sarayı Butik; 40 metrekare ve üzeri olması zorunludur.

Yumurta Dürüm; 10 metrekare ve üzeri olmak zorundadır.

Bu mekanların ön kullanımı veya bahçeli olması tercihimizdir.

4- Bayi tarafından istenildiği takdirde uzmanlarımız, bayimizin işyerini anahtar teslimi olmak kaydı ile teslim edebilir.

5- Yumurta Sarayı olarak uygun görmediğimiz takdirde önerilen her mekana bayilik vermeme hakkına sahibiz.

6- Marka değerimizi düşürecek davranışlarda bulunan, işini takip etmeyen kötü malzeme kullanan bayilerimizin sözleşmeleri derhal uyarılmaksızın tek taraflı iptal edilir ve ürünlerimiz geri alınır.

Kendi ağızlarından şartlar ve sundukları harikalar bu şekilde sizlerde bu yola çıkıp fikirlerinizi gençlere örnek oluşturmak istiyorsanız iletişim bilgilerini aşağıda paylaşıyoruz her konuda yardım alabileceğiniz aşikar bir telefon uzağınızdalar.

Merkez:

Bostancı Mahallesi Prof. Ali Nihat Tarlan Caddesi No: 12/8 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0 850 208 89 39

Email: bilgi@yumurtasarayi.com