Star Epoksi Firması

star-epoksi-zemin-kaplama
star-epoksi-zemin-kaplama

STAR Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Ankara’da Zemin Kaplama denilince akla gelen Star Epoksi Firmasıdır. Sektörde yıllardır hizmette vermekte olan firmamız Tolga AYDIN yöneticiliğinde ANKARA EPOKSİ USTASI problemine büyük bir çözüm olmuştur. Firmaların yoğun istek ve taleplerine deneyimli ve profesyonel kadrosu ekip ve ekipmanlar ile epoksi kaplama çözümleri üretmektedir.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile ve bugüne kadar yaptığımız işlerle kalitesini ispatlamış ve her güne ilk günkü heyecanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere vermektedir. Star Epoksi sizlere sağlıklı, hijyenli ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir. 3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personeller ile çalışmaktadır.

3d Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin kaplama iç mekanlar, teras, su izolasyonu, 3d epoksi zemin kaplama ile dekorasyon amaçlı, otopark ve hastanelerde ise sağlıklı ve kolay temizlenebilir olması tercih edilme sebebidir. Ankara 3d zemin kaplama firmaları arasında star epoksi yapının ömrünün uzatmak, hijyenini ve kolay temizliğini sağlamak, ses ve su yalıtımını güçlendirmek, zemin sağlamlığını artırmak için sizlere epoksi zemin kaplama hizmetini sunmaktadır.

Hastane zemin kaplama, depo zemin kaplama,teras zemin kaplama, otopark zemin kaplama, ofis zemin kaplama.

Detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

www.starepoksi.com

Tolga AYDIN
E-mail: starepoksi@gmail.com
GSM: 0543 897 35 19
Adres: İvedik Altın Arı San. Sit. 1446 Sk. No:30 Yenimahalle/Ankara