İnter Lojistik Grubu ile Profesyonel Hizmet

İnter Lojistik Grubu
İnter Lojistik Grubu

İnter Lojistik Grubu 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Lojistik müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

İnter Lojistik gerek saha çalışanları gerekse ofis çalışanları olmak üzere, çalışılan sahanın bireylerin yaşam alanları olduğu bilerek, tüm operasyonel faaliyetlerini bu hassasiyeti gözeterek gerçekleştirmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat, taşıma depolama gibi 21. Yüzyılın başlarında tüm dünya da gelişmeye başlayan faaliyetleri geniş acente ağı, geniş araç filosu ile birlikte sektörel yazılımlar ile entegre ederek, müşteri takibi, yük takibi ve birçok innovatif faaliyetlerle birlikte sektörün standartlarını yükseltmeyi başarmıştır.

Amacımız yeni düzen kurmaya ve buna taşınma süreci gibi zahmetli, stresli ve maliyetli olan taşınmayı en kolay yoldan en uygun fiyatlara gerçekleştirmektir. Bugün Türkiye’den Dünya’nın neredeyse tüm bölgelerine ve aynı şekilde tüm Dünya’dan Türkiye’ye zati eşya taşımacılığı yapan İnter Lojistik sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geleceğe adım atmaktadır.

Türkiye’ye zati eşya taşımacılığı yapan İnter Lojistik sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geleceğe adım atmaktadır.

MERKEZ OFİS
Güzelyalı Mah. Anadolu Cad.
Erdil Sk. No : 28/3 Kat : 1
Pendik,İSTANBUL/TÜRKİYE

+90 850 520 08 68

EMAIL
info@internakliyat.com

PENDİK DEPO
Güzelyalı Mah. Akpınar Cad.
No : 2A Pendik,İST/TURKEY

TELEFON
+90 216 494 64 03
+90 212 211 20 11

ALMANYA DEPO
IndustrierstraBe Fenwald 3
Anerold Giessen

TELEFON
+49 152 23166399

EMAIL
info@internakliyat.com

+90 212 211 20 11