Savaş Moving

Savaş Moving

Savaş Moving;  Evden eve nakliyat sektöründe şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, ev ve ofis taşıma, depolama hizmeti ve uluslararası evden eve nakliyat hizmeti de veren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetinde eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde ölçeklendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerimize her zaman dünya standartlarına uygun bir hizmet kalitesi sunmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyatta, varış noktalarında iş ortağımız olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olmamız hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Üyesi bulunduğumuz birçok organizasyon sayesinde dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acenta ağına sahibiz. Hava, kara veya deniz olmak üzere müşterilerimizin eşyalarını gönderme yolumuza göre, varış noktasında belli kalite standartlarına sahip olan bir acentemiz teslimat veya paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Avrupa’da da kendimize ait kapalı kasa araçlara hizmet vermekte, her 15 günde Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediğimiz seferlerle güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeden(Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye’de belirlenen noktalardan teslim aldığımız eşyaları, varış noktasındaki adreslere güvenli bir biçimde teslim etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmemizdir.

Deniz yolu nakliyesini başka Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmekteyiz. IATA üyesi olmamız, kargolarımızı birçok havayolu şirketiyle dünyanın her yerine gönderebilme avantajına sahip olmamızı sağlamaktadır.

Firmamız, nakliyat hizmeti dışında eşya depolama hizmeti de vermektedir. Geçici göreviniz olduğunda, evinizi taşırken yeni evinize eşyalarınız fazla geldiğinde veya kullanmadığınız ama atamaya da kıyamadığınız eşyalar olduğunda eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı güvenli bir alanda depolayabilirsiniz. İstanbul genelinde çok fazla eşya depolama yerlerimiz sayesinde eşyanızın az ya da çok olmasına bağlı olarak depolama hizmeti verilir. Ayrıca fiyatlandırma yapılırken depolanacak süre, eşyanın az ya da çok olması gibi kriteler göz önüne alınarak fiyat verilmektedir. Evden eve nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat, eşya depolama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Acıbadem evden eve nakliyat, Adalar Evden Eve Nakliyat, Ataşehir Evden Eve Nakliyat, Caddebostan Evden Eve Nakliyat olmak üzere Anadolu ve Avrupa Bölgesinin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.