Mobilyada Kalite Arıyorsanız İnegöl’de

Mobilyada Kalite Arıyorsanız
Mobilyada Kalite Arıyorsanız

Mobilyada Kalite Arıyorsanız Bursa’da Mobilya Firmaları arasında bulunan Mobilyanız İnegölden tavsiye edilmektedir. Mobilya sektöründe adını duyurmuş bir firma olan Mobilyanız İnegölden; İnegöl’de ve Türkiye’de kalitesi ile kendini kanıtlamıştır. Hatta mobilya sektöründe her geçen gün gelişen ve değişen modayı takip etmektedir. Yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden; aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya satışını yapmaktadır. Mobilyalar, modelleri ve çeşitliliği ile en gözde firma olmayı başarmıştır. inegöl koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride ürünlere sahip olması ile müşteri portföyünü genişletmektedir. Garantili ve birbirinden şık mobilya modellerini Mobilyanız İnegölden’in online satış sitesinden incelemeniz mümkündür. Hatta detaylı bilgi almak için de müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır. https://www.mobilyanizinegolden.com/

Asya Koltuk Takımı

Mobilyanız İnegölden, yüzlerce birbirinden güzel ve şık tasarımlı mobilya takımları satışını gerçekleştirmektedir. Bu mobilya takımlarından en çok beğenilenlerden bir tanesi olan Asya Köşe Koltuk Takımı ürününün özelliklerinden bahsedecek olursak sırası ile aşağıdaki gibidir:

  • İskeleti fırınlanmış olan gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Yatak ve sandık özelliği bulunmaktadır.
  • 2 kısımdan oluşan 1 tane köşe takımından oluşmaktadır. Takım içeriğinde ek olarak, bir tane puf bulunmaktadır.
  • Ayak kısımları gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Silinebilir bir kumaş kullanılmaktadır.

Mobilyada Kalite Arıyorsanız

Özellikle Asya Koltuk Takımı; inegöl mobilya modeli bu yılın en çok tercih edilen modern koltuk takımlarından biridir. Şık bir tasarıma sahip olması açısından müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Hatta ürün içeriği 2 adet üçlü ve 1 adet tekli modülden oluşmaktadır. İskeletinde gürgen ağacı kullanılmıştır. Kumaş özelliği ise silinebilirlik özelliğine sahiptir. Koltuk takımının en iyi avantajlarından birisi de yatak özelliğine sahip olmasıdır. Koltukta kullanılmış olan 28 Dns sünger vardır. Bu sayede var olan sünger sayesinde çok rahattır. Ürün temizliğini düzenli olarak nemli bir bez ile yapıp güneş ışığından koruyarak uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak Mobilyanız İnegölden mağazasının diğer ürünlerine ulaşmak için web sitesini inceleyebilirsiniz.