Forces Makina Son Teknoloji Asansörler

Forces Makina Hakkında
Forces Makina Hakkında

Forces Makina, son teknoloji asansörler ile kurulduğu günden bu güne kadar edindiği bilgi ve deneyimler ile siz değerli müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilk hedeflerinden biridir. Hizmetlerinde kalite odaklı çalışmaya büyük özen göstermektedir. Ayrıca makaslı lift, yük asansörü, araç asansörü ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretimini yapmaktadır. Bu sayede emniyetli  bir şekilde katlar arasında taşınma sağlanmaktadır.

Forces Makina’dan yük asansörü veya araç asansörü hizmeti almak için https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret ederek ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Online web sitesi üzerinden irtibat numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Firma Hizmetleri Hakkında

Forces Makina firması sektörde kurulduğu günden bugüne kadar verdiği kaliteli hizmetler sayesinde başarıya ulaşmıştır. Bu sayede diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Yapmış olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Araç Otopark Sistemi
  • Engelli Asansörü
  • Tır Rampası
  • Yük Asansörü
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)

Forces Makina’nın vermiş olduğu hizmetlerle ilgili bilgiye ulaşmak isterseniz,  şirketin ilgili web sitesine tıklayabilirsiniz. Böylece sitenin iletişim kısmında bulunmakta olan telefon numaralarını kullanarak müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Yük Platformu

Yük Platformu kaldırma kapasitesi ile birden fazla parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı çok azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Bu nedenle kullanımı kolaydır. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile birlikte yükü kaldıramayacağınndan kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Özellikle hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük oranda önlemektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması nedeniyle mimari açıdan dolayı en çok tercih edilen asansör çeşidi yük asansürüdür. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz alanında uzman bir ekip sayesinde üretilmektedir.  Ekonomik, kaliteli ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.