Forces Asansör Firması

Forces Asansör Hakkında
Forces Asansör Hakkında

Forces Asansör Hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Son teknoloji asansörlerle kurulmuş olduğu günden bu güne kadar edindiği tecrübeleri ile müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Hizmetlerini sunarken özellikle kalite odaklı çalışmaya özen göstermektedir. Ayrıca makaslı lift, yük asansörü, engelli asansörü, yük platformu, araç platformu, araç asansörü ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerle üretmektedir. Bu sayede yüklerin emniyetli  bir şekilde katlar arasında taşınma sağlanmaktadır.

Forces Makina’dan yük asansörü, yük platformu, araç platformu yada araç asansörü hizmeti almak için        https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz irtibat numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Firmanın Genel Hizmetleri

Forces Makina ve asansör firması sektörde kurulduğunda beri verdiği kaliteli ve ekonomik hizmetleri sayesinde başarıya ulaşmıştır. Bu sayede diğer şirketler arasında en çok tercih edilen lider firma olmayı başarmıştır. Özellikle yapmış olduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır:

  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Araç Otopark Sistemi
  • Engelli Asansörü
  • Tır Rampası
  • Yük Asansörü
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)

Forces Makina’nın vermiş olduğu hizmetlerle ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, şirketin ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Böylece sitenin iletişim kısmında yer alan olan telefon numaralarını kullanarak müşteri temsilcileriyle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Asansör Hakkında

Yük Platformu kaldırma kapasitesi sayesinde birden fazla parça yağ içerisinde olduğu için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlü olduğu için kullanımı kolaydır. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile beraber yükü kaldıramayacağından dolayı kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Özellikle hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma durumunda özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük ölçüde engellemektedir. En üst katta makine dairesine ihtiyaç duyulmaması sayesinde mimari açıdan bakıldığında en çok tercih edilen asansördür. Aynı zamanda tüm asansörleri alanında uzman bir kadro ile profesyonel bir şekilde  üretilmektedir. Özellikle ekonomik, kaliteli ve ihtiyacınız olan her ihtiyaca yönelik asansör ve platformlar için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.