BİLLUR PARKE LTD ŞTİ

BİLLUR-PARKE-LTD-ŞTİ
BİLLUR-PARKE-LTD-ŞTİ

1995 yılında kurulmuş olan ve parke sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Billur Parke Ltd. Şti. yapmış olduğu yenilikler, sektöre kazandırmış olduğu laminat parkelerin tüm ülkede ve Başkent Ankara’da pazarlamasını yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşamaktadır. 1995 yılında kurulan ve parke sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Billur Parke Ltd. Şti. yapmış olduğu yenilikçi ürünler, sektöre kazandırmış olduğu laminat parkelerin tüm ülkede ve Başkent Ankara’da satışını yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşamaktadır.  Bu ilke ile laminat parkeyi tüm Türkiye pazarına taşıyan ve aynı zamanda laminat parkeyi Ankara’ya ilk tanıtan, yapmış olduğu ithalatları ile Türkiye’nin ilkleri arasında yer alan Billur Parke’nin, birçok il ve ilçelerde 100 ün üzerinde bayisi bulunmaktadır. Billur Parke Ltd. Şti., Türk sanayi sektörünün ilk sıralarında yer alan Yıldız Entegre Vario Parke, Çamsan Entegre Çamsan Parke, Vezirköprü Ağaç Sanayi Peli Parke gibi dev kuruluşların, İç Anadolu Bölgesinde en çok satan bayii olamanın gururunu taşımaktadır. Billur Parke Ltd. Şti. pazarlama departmanı, montaj hizmetleri ve laminat parke yan ürünlerinin satişı ile, her zaman portföyündeki müşteri ilişkilerini çıkar gözetmeden, firmanın bayrağını en üst seviyeye çıkarmak için çaba harcamaktadır. Laminat parke çıtasını en yüksek seviyeye çıkaran toptan ve perakende sektöründe de her geçen gün emin adımlarla ilerleyen Billur Parke, müşteri memnuniyetinin önemi bilir, bununla beraber yapmış olduğu ve tedarik etmiş olduğu ürünlerin, hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteklerini, her zaman kalite ve malzeme destekleri ile siz müşteri portföylerine sunmuştur. Yaşanan mekanlarda, kalite her zaman bir önceliktir. Bu öncelik hem insan sağlığı hemde yaşam boyu kaliteyi birlikte getirmektedir. Bu doğrultuda çalışmayı ilke edinen Billur Parke sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 Yapmış olduğumuz montajlar nezih mekanlar, özel projeler, mimari çizimler ve resmi kurumlar da hassas uygulama alanlarına imza atmaktadır. Kaliteli işçilik ve özel malzemeler ile yapılan birçok referansımız sitemiz içerisinde yer almaktadır. Bu uygulamalar laminat parke haricinde masif rabıtalar ve aynı zamanda decking dış mekân uygulamalarıdır. Son zamanlarda bahçe peyzaj alanları içerisine yapılan ve ortak kullanım alanları olan dış mekân teras ve balkonlarda decking montajların da önemli projelere imza atmıştır. Kaliteli malzeme ile her zaman bulunurluk sağlayan Billur Parke bayii ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu düşünce kuruluşundan bu yana üst düzey kaliteyi satış rakamlarını her geçen yıl tecrübeleri ile kendisini en üst seviyeye çıkarmayı bilmiştir. Her ürünle, ev ve iş yerleriniz de Mobilya ve dekorasyonunuza uygun ancal farklı bir yaşam tarzı oluşturmak isteyen siz değerli müşterilerimize, zevkli dekoratif uygulama imkanları sunan Billur Parke işçilik hususunda mükemmelliği sunmaktadır. Billur Parkenin genç ve dinamik ekibi müşterilerine en iyi hizmeti verebilmenin gururu ile yaşamaktadır. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketleriniz için sizlere minnet borçluyuz.

Billur Parke çalışanları, kendilerine duyulan güvenin getirdiği sorumluluk bilinciyle, yeteneklerini marka değerini arttırmaya yöneltirler. Her aşamada üretime, tasarıma ve satışa yönelik yeni fikirler üretir, bunların sistem içerisinde nasıl yer alabileceği konusunda öneriler getirirler. Billur Parke, müşteri memnuyetinin çalışan memnuniyetinden geçtiğini bilir ve bunun için motivasyon yükseltir. Billur Parke çalışanları, kendilerine duyulan güvenin getirdiği sorumluluk bilinciyle, yeteneklerini marka değerini arttırmaya yöneltirler. Her aşamada üretime, tasarıma ve satışa yönelik yeni fikirler üretir, bunların sistem içerisinde nasıl yer alabileceği konusunda öneriler getirirler. Billur Parke, müşteri memnuyetinin çalışan memnuniyetinden geçtiğini bilir ve bunun için motivasyon yükseltir.

BİLLUR PARKE LTD ŞTİ:

0312 350 35 35