Astana Modern Koltuk Takımı

Astana Modern Koltuk Takımı

Yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin vazgeçilmez adresi olan İnegöl Mobilya Vadi; sektöründe en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir firmadır. Ürün çeşitliliği, ürün kalitesi ve fiyatı ile bir çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Bu sayede bir çok müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Almış olduğunuz koltuk takımlarında kumaş rengi ve kumaş türü değişimi yaptırabilmeniz mümkündür.

inegöl mobilya koltuk takımları ile ünlü bir firma olan İnegöl Mobilya Vadi; günümüz mobilya modasını takip etmekte ve mobilya üretimlerinde trend mobilyalara yer vermektedir. Özgün tasarımların ve el işçiliğinin hakim olduğu bir çok modele sahiptir. İnegöl Koltuk Takımı modellerini incelemek için İnegöl Mobilya Vadi’nin online web sitesini inceleyebilir ve detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Astana Modern Koltuk Takımı ürünlerinden biridir.

Astana Modern Koltuk Takımı; 2 adet 3’lü ve 1 adet berjerde oluşan bir koltuk takımı ürünümüzdür. 3’lü kapitoneli koltuk iskeleti gürgen ağacından oluşmaktadır. Koltuk döşemesi nubuk kumaş ile kaplıdır. Müşterilerin talebi ve istekleri doğrultusunda istediği kumaş ve renk ile değiştirilmektedir.

Koltuk döşemelerinde kullanılan sünger 16 cm’lik 30 HR soft sünger kullanılmıştır ve oldukça rahat bir üründür. Oturmada konforun rahat bir şekilde hissedilebilmesi için yay desteği mevcuttur. Cila renginde de değişim yapılabilmektedir. 3’lü diğer koltuğun iskeleti de gürgen ağacından yapılmaktadır. Koltuk kazayağı desenli kumaş ile kaplıdır. Kapitoneli koltukta olduğu renk değişimi ve kumaş değişimi mevcuttur. Sırt bölümünde seyyar yastık bulunmaktadır.

Berjer de diğer koltuklardaki aynı özellikleri bulundurmaktadır. Berjerlerin döner özelliği vardır. Tercihe göre de sabit bir şekilde de yapılabilmektedir. 2 adet 3’lü koltuklarda sırt atlama mekanizmalı yatak özelliği bulunmaktadır.

Salonlarınızda konforunuza düşkünseniz Astana Modern Koltuk Takımı tercih edeceğiniz ürünlerimizden biridir. Özel tasarımları ve konforu ile hem siz hemde gelen misafirleriniz konfor açısından oldukça rahat edeceksiniz. Temizlği ve kullanımı oldukça kolay bir üründür. Salonlarınızda hem şıklığı hemde konforu aynı anda yaşamanız mümkündür. İnegöl Mobilya Vadi’nin en çok satışını yaptığı bir üründür.

Astana Modern Koltuk Takımı’nın haricinde müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz; Auro Koltuk Takımı, Astana Blue Koltuk Takımı, Lina Koltuk Takımı gibi birçok ürünümüz bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda Koltuk Takımları ürünlerini çeşitlendirmekteyiz. İletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçip daha detaylı bilgi alabilirsin

Bu ve bunun gibi bir çok alternatifi inegöl mobilya farkı ile bulabilirsiniz.