ANKARA SİTELER MOBİLYA FiRMASI

ANKARA-SİTELER-MOBİLYA
ANKARA-SİTELER-MOBİLYA

Siteler Mobilya markaları bünyesinden mobilya seçimi yaparken daha sonra sorun yaşamamak için bazı konulara önem vermelisiniz.

Satın almak istediğiniz bir ürünün fiyatı ile kalitesinin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sebeple eğer mümkünse ağaç kalitelerini özelliklerini bilmeniz faydalı olacaktır. Mobilyaların üretim malzemelerini bilerek hareket etmeniz sizler için fayda sağlayacaktır.
Ankara siteler  firmaları içerisinden veya diğer yerlerde müşteri odaklı markalara özen göstermek gerekmektedir. Bir mobilya satın aldığınızda sadece market ürünü gibi eşya almadığınızı hissettirmeleri gerekmektedir.

 

Hem ürün kullanımları ve ömrü açısından hem de malzeme fiyatları bakımından hizmetlerde müşterilere öncelik verilmektedir
Satış Sonrası Hizmetler bölümünde bir mobilya firmasında mutlaka olması gerekmektedir. Satın alınan eşyaların montajı, kullanımı ile ilgili bilgilere buradan bilgi alınabilir.
Mobilya markalarının üretim kalitesi açısından uluslararası düzeyde geçerli belgeler mutlaka olması gerekmektedir. İSO 9001 TÜV bu sertifikalardan bazılarıdır.

Mobilyalarda kılıflı sistem olması ve temizlik için kolay çıkarılması durumuna önem vermek gerekmektedir. Yani silmekle veya yıkama firmaları aramakla uğraşmazsınız. Zaman açısından da bu durum tasarruf sağlamaktadır.
Oturma için mobilya alınırken minder süngerlerinin bir miktar sert olmasına dikkat edilmelidir

 

Zaman içerisinde bu sertlik ten gidecektir. Ancak başlangıçta yumuşak olursa daha sonra daha az dayanıklı olur ve bu da şekil açısından sorunlara neden olabilir.
Koltuk iskeletlerinin sallanmayan,sağlam mekanizma ile hazırlanmış, OSB-kontraplak malzemeden üretilmiş olması oldukça önemlidir. yani iskelette bir sarsıntı hissederseniz almamalısınız. Aynı özeni evin diğer alanları içinde göstermeniz gerekmektedir. inegöl yatak odaları , koltuk takımları ve mobilya tasarımlarına bünyelerinde bulundurmaktadırlar.