Vizeniz Alınır ile Vize Başvurusu

Vize Başvurusu
Vize Başvurusu

Vize Başvurusu, Elçiliğe Gitmeden Vize Alma, Vize Danışmanlık Hizmetleri, Online Vize Başvurusu İşlemleri ve Vize Danışmanlık Firması olarak hizmet sunan Vizeniz Alınır aracığıyla, bir çok ülke için vize başvurusu yapabilirsiniz. Vize başvurusu yapabileceğiniz ülkeler ; Almanya, Angola, Angola, Arjantin, Avusturalya, Avusturya, Bangladeş, Belçika, Benin, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Çad, Çin, Çek, Cezayir, Cibuti, Estonya, Danimarka, Angola, Dubai, Estonya, Etiyopya, Fildişi Sahili, Fillandiya, Fransa, Gabon, Etiyopya, Gambiya, Gana, Gine, Hindistan, Hırvatistan, Hollanda, İlgiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İrlanda, İtalya, İzlanda, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Kenya, Küba, Kongo, Litvanya, Macaristan, Madagaskar, Mali, Meksika, Moritanya, Mısır, Nepal, Nijer, Nijerya, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Senegal, Slovakya, Slovenya, Sudan, Somali, S.Arabistan, Uganda, Ukranya, Urugay, Tanzanya, Vietnam, Yemen, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve . Avrupa ülkeleri için schengen vizesi, elçiliğe gitmeden vize başvurusu, vize işlemleri, online vize işlemleri ve vize başvurusu için hizmetinizdeyiz.

Vize Başvurusu yaparken gereken evraklar;

  • Pasaport (en az 6 ay süreli olması gerekmektedir)
  • 2 adet Biyometrik Fotoğraf
  • Vize türüne göre Şirket Evrakları (imza sirküsü, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi)
  • Dilekçe
  • Otel Rezervasyonu
  • Uçak Bileti Rezervasyonu
  • Davetiye
  • Banka hesap dökümü
  • Seyahat sağlık sigortası

Vize başvuru evrakları ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Hangi ülke için hangi evraklar gerekiyor veya vize başvurusu nasıl yapılır ? Vize almak ne kadar sürer ? Yaptığım vize başvurusunu nasıl takip edebilirim? Vize almak için dilekçe nasıl yazılır? Vize Dilekçe örneklerini nerede bulabilirim? Online vize başvurusu yapmak mümkün mü? Elçiliğe gitmeden vize alabilir miyim? gibi aklınıza takılan birçok sorunun cevabını Ülkelere Göre Vizeler sayfamızda bulabilir ve her ülke için gerekli vize başvuru evraklarını ve vize almak için gerekli koşulları öğrenebilirsiniz.

Vizeniz Alınır bugüne kadar bir çok kişiye vize alım işlemleri konusunda destek olmuştur. Ayrıca Kurumsal Vize Takibi hizmeti kapsamında bir çok firmanın çalışanları ve firma sahipleri için vize başvurusu için gerekli evrakları hazırlamış, kurumsal firmalar adına vize başvurusunda bulunmuş ve vize başvurusu takip işlemlerini gerçekleştirmiştir. Vize Başvurusu ve Vize İşlemleri hakkında detaylı bilgi almak için; https://vizenizalinir.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.