Ofis Nakliyat

Ofis Nakliyat

Ofis Nakliyat uzun yıllardır Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe kendini kanıtlamış öncü firmalardan biridir. Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma işini de profesyonel şekilde yapmaktayız. Uluslararası nakliyatın yanı sıra şehirler arası  evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Dünyanın pek çok ülkesine taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Firmamız, yurt içi bölgelerde ve yurt dışı bölgelerde ev eşyası, değerli sanat eşyaları ve diplomatik eşyaların taşımacılığında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amaçlı kurulmuş olup, bünyesinde barındırdığı uzman departman kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini hedefleyen Ofis Nakliyat Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat, hem yurt içi hem yurt dışına hizmet vermektedir.

Üyesi bulunduğumuz bir çok organizasyon ve etkinlik sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinde yüksek kalitede güvenilir hizmet sağlayan acente ağına sahibiz. Gerek hava, gerek kara, gerek ise deniz olmak üzere siz değerli müşterilerimizin ürün ve eşyalarını gönderme aşamalarına göre, varış noktasında ki belli kalite standartlarına sahip olan uzman acentalarımız hem teslimat hem paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.