Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında
Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr Ekspertiz; vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini fazlasıyla kazanmaktadır. 2. el araç almak isteyen kişiler aracın daha önceki dönemde hangi problemlerle karşılaştığını ve yeni bir problemi olup olmadığını öğrenmek için ekspertiz raporu almaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz Hizmetleri

Dr oto ekspertiz aracın genel olarak incelemesini yapar ve sizlere oto ekspertiz raporu sunar. Aynı zamanda profesyonel kadrosu sayesinde hızlı bir şekilde raporun oluşmasını sağlar. Ayrıca bu rapor sayesinde aracın tüm detayına kadar bilgilenen alıcı kişi aracı alıp almama konusunda kararını kolayca verebilir.

Ümraniye Araç Ekspertiz Firması Dr oto ekspertizin bayilerinden biridir. Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Dr ekspertiz son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Aynı zamanda tüm personellerinde uzmanlaştığı alanda eğitimler düzenlemektedir. Düzenlediği eğitimler sayesinde kalitesi ile adını duyurmayı başarmıştır.

2. El Araçlarda Eksper

2.el araç alım ya da satım yaparken mutlaka aracımızı ekspertize göstermemiz gerekir. Çünkü araçta hangi hasarlar var en ince ayrıntısına kadar bakılması gerekmektedir. Eksper aracınızın motoruna, frenlerine, kaportasına, beynine ve daha bir çok test yaparak size detaylı bir rapor vermektedir.

2. el araç almak isteyen kişiler Dr ekspertiz aracılığıyla tarafsız ekspertiz raporu alırlar. Bu sayede alacağı araçla ilgili en net ve doğru bilgilere ulaşır. Böylelikle bilinçli bir şekilde aracı alıp almayacağına karar verir.

Profesyonel ekip ve % 100 Güvenli ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca ekspertiz yapılmıştır. 2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı adresteyiz.

Araç Ekspertiz Ümraniye, her markayı yayınlayan Türkiye’nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Ümraniye oto ekspertiz Hizmetidir. 2.el Otomobil oto ekspertiz Raporu oto rapor yalnızca Ümraniye oto ekspertiz raporu düzenliyor, oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor. Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, güvenli sürüşler için her daim adresimize bekliyoruz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul
0555 067 61 32
info@otoekspertizumraniye.com
www.otoekspertizumraniye.com
0216 365 01 06