Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları
Araç Kiralama Firmaları

Araç kiralama sektöründe güven her şeyden önemli gelmekte. Kiraladığınız aracın sigortası, kaskosu, hasarsız aldığınıza dair yapılan sözleşmeler bu ve buna benzer yükümlülükleri sizlere en kolay şekilde işinizi zorlaştırmadan yapılabilmesi gerekmektedir.

Sarıyer araç kiralama firmaları arasında adını kısa zamanda duyurarak sektörün liderlerinden olmayı başaran Beydağı Motors, genç ve dinamik ekibi ile en yeni araç ağı ve verdiği güvenilir hizmet ile firmayı daha ilerilere taşımayı hedefliyor.

Beydağı Motors, bu hedefle büyümeye devam ediyor Siz değerli müşterilerine en iyi hizmet ve istihdamı sağlıyor.

Oto Kiralama Neden Tercih Edilmektedir?

Oto kiralama ihtiyacına bağlı olarak günlük, haftalık kiralama, çoğunlukla turistik gezi ve acil ihtiyaç sebebi ile tercih edilmektedir. Genellikle günlük kiralama daha çok hava alanlarında, otobüs terminallerinde ya da tren istasyonları gibi şehir ve ülke dışı seyahatler trafiğinin bulunduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra internetten ya da şehir içerisinde bulunan kiralama noktalarından da araç kiralama yapılabilir.

Uzun dönemli araba kiralama, daha çok firmalar tarafından ekonomik nedenle tercih edilir. Kısacası, firmalar için kiralık araç daha cazip seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü araç kiralama satın almaktan daha düşük fiyatlıdır.

Araç Kiralama Sektörü

Araç kiralamak çoğu zaman arabası olmayan kişilerin imdadına yetişir. Ayrıca arabası bakımda olan kişiler, turistik gezi düşünen kişiler ya da firması için araba almak yerine kiralamak isteyen kişiler vardır. Beydağı Motors ofisi gibi araba kiralama işi ile ilgilenen firmalar sayesinde araba kiralamak oldukça kolaydır. Aynı zamanda herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak arabayı bulmanız mümkündür. Hatta spor, klasik, lüks ve ekonomik olarak sınıflandırılan araçları Bakırköy Oto Kiralama ofisinde bulabilirsiniz. Araba kiralamak için yanınızda götürülmesi gereken tek şey ehliyetinizdir. Sonuç olarak, günlük, haftalık, aylık olarak araba kiralamanız da mümkündür.

Kiralık araç için ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com