Tablo Plus

tablo plus
tablo plus

1995 yılına kadar Tuval imalatı, Yerli Çerçeve, Yağlı Boya Resimler ile sınırlı olan ürün çeşitleriyle yalnızca yurtiçi müşterilerimize hizmet sunabilmekte iken, bugün dünyanın en saygın kuruluşları ile yapılan ortaklıklar ve üretici olmanın verdiği güç ile Resim, Çerçeve Profili, Ayna, Dijital ürünleri ile yurtdışında da birçok firmaya hizmet verebilmektedir.

2008 yılından itibaren Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki 7000 m2 kapalı alanı olan Fabrikamızda Çubuk Çerçeve üretimi, Sanatsal Baskı Resim tasarımı ve üretimini gerçekleştirerek sektörümüze Sanayici kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu engin tecrübemizi size daha hızlı ulaştırabilmek için www.tabloplus.com ‘dan hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.Sitemizde ev dekorasyonuna ait son moda trendleri yakından takip eden iç mimarlarımızın seçimlerini bulabilirsiniz.

% 100 tüketici tatmini amacından kaynaklanan kalite ve hizmet anlayışımız beraber yol aldığımız müşteri portföyümüzün dayandığı en sağlam temeldir.

Mimarlar
Oteller
Mobilyacılar
Yapı Marketler
Resim ve Çerçeve Galerileri
Hediyelik Eşya Sektörü
Araştırma ve geliştirme konusunda üstlendiğimiz görev, sektörümüz açısından önem göstermektedir. Her geçen gün siz sayın müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda yenilediğimiz yeni tasarımlar sayesinde tüm dekorasyon çözümlerine uyabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunabilmekteyiz.

Firmamız; ülkemizde ve dünyada kullanılan en zevkli ve seçkin ürünleri siz sayın müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyor.

Ürünlerimiz

TABLO GALERİSİ
Yeni Gelenler
En Çok Satanlar
Kanvas Tablolar
Parçalı Tablolar
Ahşap Tablolar
Çerçeveli Tablo
Yağlı Boya Dokulu Tablolar
Petek Tablolar

DUVAR SAATLERİ
Aynalı Duvar Saatleri
Kanvas Duvar Saatleri

ÇOCUK
Kanvas Tablolar

AYNA
Dekoratif Aynalar
Aynalı Saatler

DEKORASYON
Paravan
Çerçeveler

İletişim

0 530 4847179