Evdema Nakliyat

Evdema Nakliyat,İstanbul‘un bir ucundan diğer ucuna nakliyat hizmeti ulaştıran, İstanbul’un öncü ve dinamik nakliyat şirketlerindendir.

Misyonumuz ; Evdema Nakliyat, sektördeki değişimlere hızla ayak uyduran, bu hızlı değişim sürecinde müşteri memnuniyeti odaklı yatırımlar yapan, yatırımlarıyla müşterilerinin taleplerine en ideal çözümleri üreterek müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş; yalnızca nakliyat konusunda değil, en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma, nakliyat çeşitliliğini arttırma, sadece nakliyat operasyonunu değil, nakliyat öncesini ve sonrasını doğru planlama ile hatasız tamamlamayı kendisine ilke edinmiş, müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedefleyen tecrübeli bir nakliyat firmasıdır.

Evdema Nakliyat, verimlilik odaklı çalışan, uzman personel kadrosu ile hizmet vermeyi daima ön planda tutan, nakliyat operasyonunun tüm aşamalarında alınılacak tüm güvenlik önlemlerini uygulayan müşterilerinin güvenini kazanmayı hedefleyen sektöründe öncü bir firmadır.

Vizyonumuz ; Sektördeki değişimlere hızla ayak uyduran İstanbul Evdema Nakliyat, dinamik yapısı ve profesyonel çalışma şekliyle müşterilerimize duyduğumuz saygıyla en iyi hizmeti vermek vizyonunu hedeflemiştir. Firmamız; gerek yatırımları, gerek müşteri ilişkileri ile öncü bir firma olarak sektörüne kaliteyi ulaşabilir rakamlara müşterisine sunmayı kendisine vizyon edinmiştir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz ile güven, kalite, en uygun fiyat, güven çerçevesinde nakliye hizmeti vermekten büyük bir memnuniyet duyacaktır.

Evdema birçok ailenin evini taşımış ve bu bölgede deneyim sahibi olmuştur.  Ucuz nakliyat firması Evdema ile evinizi kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.   Evinizi tek seferde taşıyabilecek büyük nakliye kamyonlarımız olduğu gibi küçük olan evleri taşıyacak küçük nakliye kamyonetlerimiz bulunmaktadır.   Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde taşınmaktadır.  Taşıma öncesi, taşıma sırasında ve sonrasında denetleyici elemanlarımız sürekli verilen hizmeti takip etmektedirler. Sorunsuz bir hizmet için yapılan bu işlem ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmaktadır.

İstanbul Çekmeköy ilçesinde bulunan Evdema nakliyat firması tüm İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Şehirçi ve şehirlerarası taşımada deneyim kazanan Evdema evden eve nakliyat, ofis nakliyat, eşya taşıma, şehirlerarası nakliyat, şehiriçi nakliyat, büro taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve daha birçok türde nakliye hizmetimiz vardır. Evden eve nakliyat ve diğer hizmetler yorucu bir iştir. Baştan sonra planlı bir şekilde yapılması gereken nakliye hizmetinin aşamaları ise aşağıdaki gibidir. Planlama bu hizmet için gereklidir ve zaman ayırılması gereken bir adımdır.

Taşınacak eşyalarınızın uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi Eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliye kamyonlarına yerleştirilmesi, taşınması ve boşaltılması. Taşınılan yerde ambalajların açılması ve sizin belirlediğiniz düzene göre yerleştirilmesi.

Evdema Nakliyat yorucu bir iş olan taşıma hizmetini sizin için sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine getireceğini garanti eder. Evden eve nakliyat talebiniz için bizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Banka Taşıma Fabrika Taşıma Fuar Standı Taşıma Eşya Taşıma Şehirçi Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat Nakliye sektöründe birçok nakliye hizmeti veriyoruz.