Seyran Mobilya Firması

seyran mobilya
seyran mobilya

Bilal YARAN tarafından 1984 yılında kurulan Seyran Koltuk  İnegöl de küçük bir işletme olarak üretime başladı.

Bir şirketin yükselişe geçişi için, yönetimdeki ekibin ortaya koyduğu prensip ve vizyon ve stratejilerdir. Seyran, kısa, orta ve uzun vade hedeflerini  ilkeli, şeffaf, akılcı ve ahlaki değerler çerçevesinde belirlemiştir ve buna uygun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün, Türkiye’nin lider koltuk üreticilerinden biri olarak global bir vizyona sahip, iyi eğitimli, profesyonel ekibe sahip olan ve modern hizmet anlayışından ödün vermeyen, dünya çapında milyonlarca ev ve ofise 32 yıldır kaliteli ürünler sunmaktadırlar..

Seyran Mobilya , üretim yaparak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır, tüm iş süreçlerinde iş etiğinden ödün vermemektedir. Üretiminde inegöl mobilyası temsili kalite, dürüstlük ve tutarlılık büyük önem taşımaktadır.

Seyran’nın en önemli varlığı insandır. Niteliği sürekli arttırılan, iyi eğitimli, disiplinli ve çalışkan personeliyle, kurumsal organizasyon piramidinde başarıya giden yolda insanı aktif unsur olarak gören, insan odaklı bir kurumdur. Bu bağlamda, çalışanların kanuni haklarına saygılı, mevzuata uygun çalışmayı ilke edinen, eğitim ve gelişimlerini önemseyen bir firma olarak sektörde büyük saygınlık kazanmıştır.

Adres : Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:5 İnegöl / Bursa – Türkiye

Tel: +90 224 714 83 30

Faks: +90 224 714 83 29

Fabrika :info@seyrankoltuk.com.tr

Dış Ticaret : export@seyrankoltuk.com.tr Tel: +90 555 995 5282

Pazarlama Tel: +90 542 358 20 34​⁠​