Sayınlar Parke : Parke Dekorasyonu

Sayınlar-Parke-Parke-Dekorasyonu
Sayınlar-Parke-Parke-Dekorasyonu

Sayınlar İnşaat Lts. Sti., kaba inşaat malzemeleri ile hizmete verirken aynı zamanda parke üretimi, iç mimarlık ve çelik kapı sektörlerinde de hizmetlerine devam etmektedir. Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan şirketimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Mevcut olduğu sektörde daima ileriye yönelik, sürekli ve yenilikçi fikirlerle büyüme yatırımlarını hedeflemekle birlikte sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı ve süreklilik arz etmektedir.

Sayınlar İnşaat ve Yapı Malzemeleri & Sayınlar Design, güncel, dayanıklı, dekoratif ve geniş ürün yelpazesi ile siz kıymetli müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin ve Dünyanın tanınmış ve saygın markalarının temsilciliğini de yapan firmamız, toptan – parakende ve proje bazlı ürün satışının yanı sıra uygulama ve montaj gibi hizmetleri de vermektedir.
Çelik Kapı – Panel Kapı, İç Mimari Fonksiyonel Tasarım, Laminat Parke, İthal Duvar Kağıtları ve Tadilat, Dekorasyon ile ilgili tüm işlerinizde çözüm üretir ve kaliteli sonuçlar sunarız. Satışını yaptığımız tüm ürünlerin uygulaması firmamız ekiplerince garanti kapsamı altında yapılmaktadır.

Sayınlar Parke tecrübesi ve profesyonel ekibi ile daima en iyi hizmeti sunmaktadır. İş ahlakı ve dürüstlüğü ile her geçen gün artan referansları ile firmamız, yoluna büyüyerek, müşterilerimizden güven ve memnuniyet kapsamında faaliyetimizi devam ettirmekteyiz. Sayınlar Design Parke siz kıymetli müşterilerine vermiş olduğu hizmetten dolayı onur ve mutluluk duyar. İşleriniz bir iç mimar tarafından kaliteli sorunsuz ve zamanında yapılması sizin içinde önemli ise bizi iletişime geçmenizde fayda var!…

Sayınlar Parke, sektörünün öncüsü olan ve sektörde yer edinmiş diğer firmalar arasında yer alan ilklerin temsilcisi Sayınlar İnşaat Lts. Sti. tarafından Muğla Fethiye’de ki fabrikalarında üretilmektedir. Çok yakında hedeflenen Bursa İnegöl mağazamız da değerlendirme aşamasına alınmıştır.

İstanbul’da bir parkeci arıyorsanız ümraniye laminat parke firması ile irtibata geçebilirsiniz.