Ofis Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ofis Nakliyat

Ofis Nakliyat, nakliye sektöründe her zaman yüksek kaliteyi sunmayı ve gelişmeyi kendisine görev edinen firmamız 25 yılı aşın tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Siz müşterilerimize uluslararası evden eve nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetini daha hızlı ve güvenli verebilmek için faaliyette bulunmaktadır. Nakliyat hizmeti verirken yük asansörü de kullanmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve kolay nakliye hizmeti sunmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Ofis Nakliyat, geniş araç filosu ve deneyimli şoförleri ile Türkiye’nin her noktasına komple evden eve nakliyat, uluslararası ev eşyası taşıma, uluslararası ofis taşıma ve  ithalat – ihracat parsiyel seçenekleriyle güvenli ve hızlı taşımacılık yapmaktadır.

Şehirlerarası nakliye işlemlerinizi profesyonel kadromuzla güven ve titizlik ile zamanında gerçekleştirmekteyiz.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Ürünler özel üretim, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Ürünler alıcı adresine de alındığı gibi teslim edilmektedir. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanı sıra kolileriniz de taşınabilmektedir. Ceket, Pantolon, Etekler vb. aklınıza gelebilecek her tekstil malzemesi kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.
Tekstil ile ilgili her türlü gönderiniz Şehiriçi ve şehirlerarası yapılmaktadır. Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Taşınan emtialarınız taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak garanti kapsamına alınmaktadır.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Ofis Nakliyat, İstanbul da ofislerimize bağlı çalışan araçlarımız ile şehir içi güvenli ve hızlı taşımacılık yapmaktadır.
İstanbul’da şehir içi nakliyat ve taşımacılık hizmetini başarıyla yerine getiren Ofis Nakliyat, en iyi hizmeti daima en kaliteli sunma ilkesiyle hareket etmektedir. Şehir içi Nakliye hizmetimizle Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun kalite ve prensiplerinden ödün vermeyen profesyonel hizmet vermeye devam edeceğiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Ofis Nakliyat, zamanla yarışılması gereken durumlarda İstanbul’daki havaalanı, liman vb. noktalara Express ve güvenli taşımacılık hizmeti vermektedir.
Malzeme ve eşya nakliyesinde kullandığımız kapalı kasa araçlarımız, nakliye işine en uygun şekilde tasarlanmıştır. Emtialarınız; araçlarımıza en uygun şekilde ve yolculuk esnasında sarsıntısız taşınacak şekilde yerleştirilir. Emniyeti alınır ve ulaşım adresine nakil edilir. Araçlarımızın temizliği ve periyodik bakımları itina ile yapılmaktadır.

Ofis Nakliyat
Atalar Mah.Basar Sokak.
No:9 Maltepe/İstanbul

0216 399 94 94