Mobilya İmalatında Öncü Firma

Mobilya İmalatında Öncü Firma
Mobilya İmalatında Öncü Firma

Yıllardır tartışmasız en modern ve kaliteli mobilyaları üretmektedir. Aynı zamanda yurt dışına da ihraç eden sektör inegöl mobilyası. Böylelikle kısa zaman içerisinde devleşen markalar arasında yer alan Mobilyanız inegölden yurt dışında yer alan şubeleri ve büyük bir kitleye hitap eden showroomları ile hem gözünüze hem bütçenize hitap etmektedir.

Özellikle Yeni evlenecek çiftlerin sıklıkla tercih ettiği köklü bir firma olan Mobilyanız İnegölden; günümüz mobilya gelişimlerini ve modasını takip ederek mobilya üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede her zevki ve ihtiyacı göz önünde bulundurarak ürettiği mobilyaları ile müşterilerinin zevklerine hitap etmeyi başarmaktadır.

Mobilya İmalatında Öncü Firma

Mobilyanız İnegölden’den satın alınan inegöl koltuk takımları ürünlerinin kumaşının renginde ve türünde değişiklik yaptırabilmeniz de mümkündür. Ürünün istediğiniz renklerle üretiliyor olması ev dekorasyonunuzda göz alıcı ve etkili çözümler yaratacaktır. Ekonomik fiyatlar ile sahip olabileceğiniz inegöl mobilyası için Mobilyanız İnegölden’in online web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi İnegöl’de bulunan mobilya showroomundan da ulaşabilirsiniz.

Firma günümüz mobilya modasını takip ederek mobilyaları satışa sunmaktadır. İnegöl mobilya ürünlerini Türkiye’nin her iline göndermektedir. Aynı zamanda dünyanın çoğu ülkesine tanıtmakta ve satmaktadır.

Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa

Tel 1: 0 546 692 02 15

Tel 2: 0 224 712 02 15