Mobilya Alınacak Adresler

Benim bildiğim çok firma var ama büyük olarak bütün mağazaların toplandığı Anadolu yakasında modoko avrupa yakasında masko  var. Arkadaşlarım bursa inegölde çok uygun fiyata inegöl mobilya üretimi yapan firmalar olduğunu söylüyor tabi biz istanbulda olduğumuz için bu firmalara sadece İnternet sipariş verebiliriz.

Ben köydeki evime mutfak dolabı yaptırmak istiyorum bir kaç mobilyacıyı gezdim ama pahalı geldi birde  yapı markette uygun fiyata var ama onlarında kaliteli olup olmadığını bilmiyorum genelde ucuz fiyat olduğu içn suntalem olduğunu söylüyorlar.Benim Dayım özel üretim mobilya yapıyor. Mesala Yatak Odası, Yemek Odası , Duvar Üniteleri  gibi birçok mobilyayı istediğiniz gibi üretiyorlar. Ama inegöl mobilya bambaşka.

Modoko Mobilya, içerisindeki yüzlerce çeşit mağazası ile her zevke uygun mobilya modelleriyle 7/24 hizmetinizde olan mobilyacılar sitesidir. Modoko Dudullu organize sanayi bölgesindedir. Metrobüs ile kadıköy ve sonra kadıköyden alemdağ giden bütün iett otobüslerine binip modoko durağında inebilirsiniz.

Mobilya, Mobilya Mağazası sayısı ve verilen hizmetin en çok olduğu yer Masko, İstanbul İkitelli de yılın 365 günü açık dünyanın en büyük mobilya kentidir.

Yüzlerce mobilya mağazasını gezebilir yada ben gezmekten pek hoşlanmıyorum diyorsanız, evinize yakın bir mobilya mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.