Köşe Koltuk Takımları İle Tarz Kombinleme

Köşe Koltuk Takımları İle Tarz Kombinler
Köşe Koltuk Takımları İle Tarz Kombinler

Köşe koltuk takımları son zamanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden biri köşe koltuk takımlarının mekanı daha toparlayıcı göstermesi geliyor.  Özellikle dağınıklıktan hoşlanmayan bir iseniz, köşe koltuk takımları tam size göre. Aynı zamanda yataklı modelleri kullanış açıcından ve fonksiyonel özelliği açısından aileler için ideal.

Köşe Koltuk Takımları İle Kombin

Küçük bir odanız varsa odanızı  köşe durumuna göre köşe koltuk takımı ile dekore edebilirsiniz. Yere attığınız küçük paspas halı ile de şıklık verebilirsiniz. Köşe koltuk takımlarının olduğu mekanları toparlamak diğer odalar göre daha kolaydır. Çünkü etrafa dağılan çok fazla eşya olmaz. Aynı zamanda dekore ederken renkli renkli yastıklar kullanabilirsiniz. Ayrıca koltuk üzerine şallar atarak, modern bir şıklık yakalayabilirsiniz. Trend ve modern köşe koltuk takımları modellerine bakabilirsiniz

Bursa İnegöl Mobilya firması olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiş olmasına rağmen oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturan firma, Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İnegöl Mobilya Vadi Ürünü

İnegöl Mobilya Vadi’nin İnegöl Köşe Koltuk Takımları kategorisinde yer alan Apaçi Köşe Koltuk Takımı; sadece köşe koltuktan oluşur. Kumaş ve cila renginde zevkinize göre değişiklik yapılmaktadır.

Apaçi Köşe Koltuk Takımı çoğu zaman dar salonlara sahip ve spor bir hava yaratmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Apaçi Köşe Koltuk Takımı alanda oluşabilecek karmaşık bir görüntüden kaçınmak için doğru bir seçim olacaktır. Genellikle salon haricinde başka bir odaya sahip olan kişiler odayı değerlendirmek için satın alabilmektedir. Yatak özelliğinin olması nedeniyle de gelen misafirler için yatak olarak kullanılabilmektedir. Bundan dolayı avantajlı bir üründür. Aynı zamanda renkleri halı, perde ve diğer aksesuarlarınıza uyum sağlayacak renklerle dolu.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com