İstanbul Akvaryum Tur

akvaryum

İstanbul akvaryumu, İstanbul’un Avrupa Yakası’ nda Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Şenlik köy mahallesi sınırları içinde bulunmakta olan harika bir eğlence alanıdır. Bu eğlence merkezi, 6.000 metrekarelik alan üzerine inşa edilmiştir.

2003 yılında İstanbul Büyük şehir Belediyesi’ nin tasarlamış olduğu bir akvaryum projesi olarak duyurulmuştur. Bununla birlikte İstanbul Akvaryum  İstanbul’un en iyi tema parklarından birini temsil etmektedir.

İstanbul Akvaryum eğlence merkezinde birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Örneğin köpek balıkları ile dalış, balık beslenme saatleri, dalış eğitimleri, pankart açma organizasyonu, organizasyon&kiralama ve fotoğraf çekimi bu aktivitelerdendir.

Ailenizle  ya da arkadaşlarınızla harika bir gün geçirmek isterseniz İstanbul Akvaryum’ unu ziyaret etmek sizin için en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Özellikle çocukların ilgisini çekebilecek mükemmel bir eğlence merkezidir.

Eğer siz de hafta sonunuz için İstanbul Akvaryum’da keyifli vakit geçirmek isterseniz Istanbul Aquarium Tour  web sitesini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.