İnteryol Turizm Firması

interyol rent a car
interyol rent a car

Şirketimiz 2011 yılında kurulmuştur. Kurucumuz otomobil kiralama sektörünün de uzun yıllar değişik kademelerde görev almıştır. Şirket kurucumuz iş hayatına kiralama sektöründe başlayıp uzun yıllar, Opel, Renault, Hyundai markalarında yöneticilik yapmıştır.

İnteryol Turizm bünyesinde ekonomik, orta, üst Segmenti araçlar ile birlikte geniş bir filo hizmeti sunmaktadır.

Gelişim trendimize bakıldığında 2011 ile 2015 yılına oranla % 65 büyüme gösteren firmamız, 2014 yılında da toplam cirosunda % 56 da büyüme göstermiştir.

Genişleyen kadrosu ile birlikte bünyesinde, kiralama departmanı ile hizmet vermektedir.
Şirketimiz Haftanın 6 günü hafta içi 09.00 – 19.00, hafta sonu (cumartesi) ise 09.00 -19.00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Yolculuğunuz süresince, tüm beklentilerinizi karşılayacak özellikteki araçlarımızla, araç kasko sigortası güvencesinde sağlanan yol yardımı, yılın 365 günü 24 saat hizmetinizdedir.

Trafikte sabırlı ve sakin olalım, Lütfen çocuklarımıza emniyet kemeri alışkanlığını öğretelim. Trafiği sevdirelim.

Saygılarımızla,

Sabiha Gökçen Havaalanına olan yakınlığı, Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye semtlerinin ortasında bulunması İnteryol Rent a car’ ın çevre semtlere rentacar hizmeti sunmasını kolaylaştırmakta ve hızlı kiralama yapmasına imkan tanımaktadır. Oto Kiralama taleplerine cevap verebilmek ve kiralık araç arayan müşterilerimize uygun fiyatlarla araç kiralama için sizlere bir telefon kadar yakınız . Bir çok marka ve modelden oluşan kiralık araç filolarımız ile rent a car hizmeti arayan müşterilerimize istedikleri aracı makul fiyatlarla kiralama imkanı tanımaktayız.

ümraniye araç kiralama büromuzdan istediğiniz saatte araç hizmeti sunmaktayız.

0 532 365 77 67
0 532 246 52 40