İngilizce Kursu ve İngilizce’nin Açtığı Kapılar

Şişli-Amerikan-Kültür-Yabancı-Dil-Kursu
Şişli-Amerikan-Kültür-Yabancı-Dil-Kursu

ŞİŞLİ Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Dil Portfolyosu ile okulda veya okul dışında dil öğrenen veya öğrenmiş kişilerin, dil öğrenme konusundaki deneyimleri ile yaşadıkları kültürel deneyimleri kayıt edip ifade edebilecekleri bir doküman sunar. Öğrencinin tüketici haklarına saygı göstererek, memnun kalmayan öğrencinin sözleşmesini 16 ders saati içerisinde silmeyi taahhüt eder. Şişli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, 2002 yılında açılmış, 40 ‘ı aşkın uzman personeli ile her yıl ortalama 1500 öğrenciye eğitim veren, sektörün öncü kurumudur.

Özel Şişli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu , Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen yenilikçi bir eğitim kurumudur.

Özel Şişli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller… ile ilgili hizmet vermektedir.

EĞİTİM KADROMUZ
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz eğitmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri tecrübeyi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekiptir.

Programlarımız
Tesol Sertifika Programı
Almanca Aile Birleşimi
48 Günde İngilizce
YDS
TOEFL / IELTS
Proficiency
İş İngilizcesi
Genel İngilizce

Aldığınız profesyonel İngilizce eğitimi ile neler yapabilirsiniz?

  • Uluslararası bir firmada daha kolay bir kariyer sahibi olabilirsiniz.
  • İngilizce film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve bunları kolaylıkla anlayabilirsiniz.
  • istanbul tours gibi turistlere gezi düzenleyen firmalarda İngilizce rehberlik yapabilirsiniz.
  • Dil bölümünden devam ederek üniversite’de mütercim tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra tercüme bürosu bünyesinde çalışabilirsiniz.