Hazine Medikal

hazine medikal
hazine medikal

Hazine Medikal Firması hasta yatağı,havalı yatak ,yatan hasta ürünleri satışı  İstanbul il sınırları içerisinde hasta yatağı kiralama, havalı yatak kiralama hizmeti veren medikal bir firmayız.İnternet sitemizdeki tüm ürünler hasta yatağı seçeneklerimiz arasında olup farklı bir ürün satış veya kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır. Uzmanlık alanımız dışındaki konulara sadece ticaret amaçlı yönelme gereği duymaktayız.

İlgilendiğimiz tek alan olan hasta yatakları için en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edindiğimiz medikal sektöründe hasta yatakları konusunda gerçekleştirdiğimiz yükselişin hakkını vererek işimizi deneyim ve tecrübelerimize dayanarak yapmaktayız.

Hasta yatakları veya havalı yataklar için bilgi almak isterseniz, gelip ürünleri denemek yada sadece fiyat öğrenmek için Firmamızı 0212-210-10-44 veya 0506-653-25-15 numaralı telefonlardan arama yaparak ulaşabilirsiniz. Gerek servis ekibimiz gerek hasta yatağı satiş&kiralama ekibimiz uzman oldukları hasta yatakları konusunda size yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapacaklarından şüpheniz olmasın.