Avukat Elif Çavuşoğlu Hakkında

Avukat Elif Çavuşoğlu Hakkında

1983 yılında doğmuş olan Elif Çavuşoğlu ortaokul ve lise dönemlerini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Daha sonrasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup başarılı bir not ortalaması ile buradan da mezun olmuştur.

Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte aynı zamanda İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında da uzmanlaşmış olup bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendi avukatlık bürosunda bağımsız olarak avukatlık mesleğine devam etmekte olan avukat siz değerli müşterileri için güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Adaletli sağlam duruş sergileyen kanunlara hakim terazisi si sağlam haksızlığa uğramış insanların derdine çare olacak yegane kişidir birde resmi tanımına bakalım ” Avukat Kişilerin birbirleriyle ve devletle olan ilişkilerinde meydana gelen anlaşmazlıklarda hukuki bilgisine başvurulan ve bireyleri ilgili yerlerde, özellikle mahkemelerde temsil eden ve haklarını savunan kişidir”

Bir doktor Bir mühendis olmak ne kadar zor ise Avukatlıkta en zor mesleklerden biridir. Mesleğin gerektiren özellikleri ise şöyle; Avukatlık mesleğini icraa edecek olan kişilerin Normalin üstünde akademik ve sözel yeteneğe, Olaylar ve ilkeler arasında ilişki kurabilme gücüne, Olayları derinliğine araştırma merakına, Başkalarını anlayabilme ve etkileyebilme yeteneğine, Akıcı konuşma becerisine, Sorumluluk duygusuna sahip kimseler olmaları gerekir.

Ceza hukuku avukatı görevini yapan Bursa Ceza Hukuku Avukatı Elif Çavuşoğlu ile mahkeme süreçlerinizi değerlendirebilir, hukuki desteği alabilirsiniz.

İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak “ceza hukuku avukatları bursa” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bursa ‘da hizmet vermekte olan ceza avukatlarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda oluşturulmuş bağlantının üzerine tıklama yaparak kolay bir şekilde ve kısa yoldan Avukat Elif Çavuşoğlu ‘nun ilgili web sitesine erişim yapabilirsiniz

Avukat Adı : Leman Elif Çavuşoğlu
Ofis: 0224 251 57 57
Cep : 0542 480 67 75
Mail : av.elifcavusoglu@hotmail.com
Adres :Elmasbahçeler Mh. Mahmudiye Cad. Dilmaç Plaza Kat:3 Daire:11 Osmangazi/ Bursa