En Kaliteli Ekspertiz Firması

En Kaliteli Ekspertiz Firması
En Kaliteli Ekspertiz Firması

En Kaliteli Ekspertiz Firması arasında sektörünün lideri Dr Ekspertiz’dir. Ümraniye oto ekspertiz; Dr oto ekspertizin bir bayisidir ve Ümraniye oto aracılığı ile alacağınız her rapor uzman ve profesyonel kadro tarafından oluşturulmakta ve bu kadronun gözetimi ile kişiye verilmektedir. Aracın tüm verileri incelenerek size TSE belgeli olarak sunulmaktadır. Oto ekspertiz testleri son teknoloji cihazlarla yapılmakta ve alanında uzman personeli tarafından verilmektedir.

Tarafsız, bağımsız, güvenilir, kaliteli ve ekonomik ekspertiz ve araba testleri hakkında bilgi alabilmek için Sultanbeyli oto ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Sultanbeyli oto ekspertizden ekspertiz raporu alabilmek için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Pazartesi-Cuma: 08:00-19:30
Cumartesi: 08:30-19:00
Pazar: Kapalı

Profesyonel Ekspertiz

İkinci el araç almaya karar verdiğimizde ilk iş olarak aracımızı bir ekspertize götürürüz. Kaportasına, motoruna bakar. Kısacası araçla ilgili her şeyi öğrenmemiz gerekir.

Dr oto ekspertiz Ümraniye aracınızın her detayına kadar bakmaktadır. Özellikle bağımsız bir şekilde tarafsız olarak bilgisayarlı ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz alanında uzman ve sürekli eğitim gören personelleri ile hizmet verir. Hatta tüm araç modellerini kusursuz ve bilgisayarlı test cihazları ile inceler. Bu sayede doğru raporlama yaparak, hem sözlü hem de yazılı rapor vermektedir. Sizde aracınız için ekspertiz arayışı içinde iseniz dr oto ekspertizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Ekspertiz Firması

Ümraniye oto ekspertiz; Dr ekspertizin Ümraniye’deki bayisidir. Ümraniye ve çevresinde kaliteli ve tarafsız ekspertiz raporu almak isteyenler Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçmektedir. Dr ekspertiz İstanbul genelinde açmış olduğu bayileri ile müşterilerine her daim yakın olmayı hedeflemiştir. Bu sayede kısa süre içerisinde ekspertiz hizmet verebilmektedir.

Hatta 2. el araç satın alacaksanız ekspertiz hizmeti yaptırırsanız aracın sorunu, çiziği varsa değişen parçası en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ekspertiz raporu için hemen aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

2.Ekspertiz araç alırken mutlaka oto ekspertiz firmasına göstermelisiniz. Çünkü aracın bilmediğiniz sorunları olabilir. Oto Ekspertiz firmaları aracın daha önce kaza geçirip geçirmediğine, kaportası boyanıp boyanmadığına, rot ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığına ve daha pek çok unsura bakmaktadırlar. Dr Oto Ekspertiz Ümraniye  firmasının bir şubesidir. Her bütçeye uygun oto ekspertiz kampanyaları mevcuttur. Tarafsız ekspertiz raporu almak ve alacağınız aracınızla ilgi bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ümraniye ya da çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91