Çınar Makina Dpf Firması Hakkında

Çınar Makina
Çınar Makina

Çınar Makina firması  uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinası (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) ve türevlerini üretmektedir.

Çınar Makina Dpf Firması Hakkında

Sektörel eksiklikleri bu yolda yeni bir marka yaratarak bu sektörde markalarını duyurdular. Dünya standartlarında belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için burada olduklarını belirtiyorlar. ((Dpf Cleaning Machines)

Güven ve hizmet ilkeleri ile hedefledikleri bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler üretmeye devam ediyorlar. Piyasada belirlenmiş sağlamlığı ve kazançlı hizmet için üretimleri ile şimdi DPFMAC markası olarak karşımızdalar.

Yıllardır olduğu gibi uluslararası kalite, iş güvenliği ve çevre dostu belgelerimizle tüm dünya ülkelerine satışları mevcut.

İLETİŞİM:

Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09

Dpf Ürün Özellikleri

150 cm’e kadar partikül ve katalizör bağlama özelliği
* 40..80 mm çapa kadar bağlama aparatları
* Su akış hızını otomatik elektrikli vana ile ayarlama özelliği
* Su akış gücü max. 0-12 bar özelliği
* Sensör ile tank ve su seviye kontrol sistemi
* Rezistans koruma sensörü
* 220 volt AC çalışma (İsteğe bağlı 220V)
* 5-10 bar arası kompresör ile çalışma
* Temizleme esnasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme

Kabinli makinemize, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.
Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizler.
Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizliyoruz.
Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinesi (DPFMAC SPEED2500) tüm marka ve model araçlarla uyumludur.