Boya Kaporta Testi Hakkında

Boya Kaporta Testi Hakkında
Boya Kaporta Testi Hakkında

Boya kaporta testi; arabada en önemli oto ekspertiz testlerinden biridir. Ülkemizde kural ve sınır tanımaz sürücüler ve trafik yoğunluğunda dolayı kaza oranı yüksek ülkeler arasında yer almaktayız. Araç fiyatlarının yüksek olması, ağır kusurlu araçların onarılıp trafiğe çıkmasına sebep olabilmektedir.

Boya Kaporta Testi

Bu test ile araç elektronik ölçüm cihazları ile ölçülerek hangi parçaların boyandığını, boyanın lokal boya mı yoksa parçanın tamamen mi boyandığını yada değişen parçaların orijinal mi yoksa yan sanayi parça mı olduğu da tespit edilebilmektedir. Boyanan ve değişen parçalardan aracın nasıl bir kaza yaşadığı belirlenebilmektedir.

Araç alım ve satım işlemlerinde büyük önem taşıyan boya kaporta testi için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ümraniye oto ekspertiz fiyatları ile de müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz firmaları arasında tamda aradığınız adres. Dr oto ekspertiz Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Ayrıntılı bilgi almak ve danışmanlık için arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Araç alım satımlarınızda ihtiyacınız olan sizi gerçekten zarara uğratmayacak bir firma. Tarafsız olmalı güvenilir olmalı her iki tarafa aynı bilgileri rapor şeklinde sunabilmeli. Ayrıca günümüz ayrıntılı cihazları ile detaylı bir inceleme gerçekleştirmeli.

Ekspertiz hizmetleri ile ilgili bir fiyat bilgisi almak için linki üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Veya iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye – Genel Merkez

  • Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179
    Ümraniye – İstanbul

  • Telefon: 0542 577 56 91
  • Sabit Telefon: 0216 335 40 06

  • Sabit Telefon: 0850 755 90 60
  • E-Posta: info@drekspertiz.com

  • Web: www.drekspertiz.com

Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları

Ümraniye araç ekspertiz firmaları arasında Dr Oto Ekspertiz Ümraniye sektörün lider firmaları arasındadır. Aracınıza yaptığınız yatırımlardan alacağınız verim sizin için oldukça önem arz etmektedir öyle değil mi? Ekspertiz fiyatları ise oldukça makul gerçi yaptırdığınız işlemlere göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun paket seçenekleri bulabilmeniz mümkün. Mekanik Alt Kontrolleri yapılan aracın Lastik diş derinlikleri, Fren sistemi geneli, Aktarma organları, Amortisör sistemi, Ön ve arka kısımda bulunan düzen parçaları, Egzoz sistemi, Motor, Şanzıman yağ sızdırmadığına dair kontrolleri, yakıt deposu aynı zamanda hortumları, Davlumbaz ve alt muhafaza parçalarının hepsi kontrol edilmektedir. Bu sayede tespit edilen kusurlar rapor edilmektedir.