Benim Rent a Car

benim rent acar
benim rent acar

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2005 yılında kurulan Benim Rent A Car Ankara, kısa ve uzun dönem Ankara araba kiralama hizmetlerinin ile müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmetle ile yanındadır.

Benim Rent a car un Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye nin her bölgesinde çözüm ortakları bulunmaktadır.. Profesyonel kadrosu ile Benim rent a car İç Anadolu bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini hedeflemektedir. Benim, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

Misyonumuz:
Benim rent a car ın öncelikli hedefi bölgesinde ,sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz:

Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,
Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,
Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,
Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren,
Güleryüz,dostluk,çözüm ortaklığı sunan,

Özetle Benim Araç kiralama firması bölgesinde ve sektöründe kaliteli,güvenilir,yenilikçi,sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

HİZMETLERİMİZ
Günlük Kiralama
Günümüzde çok yaygın olan araç kiralama hizmetinin profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız kalite anlayışını en yüksek seviyede tutmakta ve Uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan az sayıda Ankara oto kiralama firmasından birisiyiz. Her geçen gün yenisini eklediğimiz araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın amacı müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesidir. Yılın her günü faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin her türlü araç ihtiyacını karşılamak için çaba sarf etmektedir. Uygun fiyat politikasıyla günümüzde artık teknolojinin ile ilerlemesiyle sizlere web sayfamızda online olarak da kiralama hizmeti vermekteyiz . Ayrıca araç kiralama konusunda uzman ve deneyimli kadromuz sizlere bir telefon kadar uzakta olup, yaşanabilecek her sorunda yanınızda olacaktır.

Filo Kiralama
Uzun dönem araç ve filo kiralama Türkiye de yeni ve gelişmekte olan sektörlerdir. Amacımız bu sektörde en iyi ve en yüksek hizmet kalitesini sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Operasyonel filo kiralama günümüz iş dünyasında en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir. Firmanızın ihtiyacı olan araçlar belirlendikten sonra firmamız tarafından satın alınarak sizlerinin kullanımına sunulur.

Kiraladığınız araçlar ile ilgili vergi, bakım ve onarım, sigorta ve tüm giderler kiralama süresince Benim rent a car TURİZM tarafından karşılanır. Firmanız araçlar için ekstra finans yüküne katlanmaz, böylece araçlar için ayıracağınız nakit kaynaklarını farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Operasyonel filo kiralama yöntemiyle aylık ödemeniz gereken faturaları gider olarak gösterebilir, bununla birlikte aracınızla ilgili takip işlemlerini üstlenmek zorunda da kalmazsınız.
Şöförlü Kiralama
Arkanıza yaslanın ve özel işlerinizi halledin. Bu sırada tecrübeli şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürür. Kapınızdan alır ve kapınıza bırakır.

Şoförlü kiralamada günlük ücret, şoförü ücretini, çalışma saatini şehir dışında çıkar ise otel yemek konaklamanın müşteriye ait olduğunu belirtmeliyiz.
Transfer Kiralama
Benim Rent acar havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerini 24 saat boyunca sizlere sağlamaktadir. Bölgesel olarak tercih edebileceğiniz transfer seçeneklerı detaylı olarak sizlere aşağıda sunulmuştur.

Paylaşılan Transferler
Bölge genelinde otel transfer servis hizmeti sunmaktayız. Eğer düşük maliyetli bir transfer arıyorsanız size uygun seçenek bu olabilir.

Kişiye Özel Transferler
Eğer bir VIP hizmet istiyorsanız kişiye özel transfer seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Şoförlü özel bir araç ve istenirse lokal bir rehber sizi direkt olarak seçtiğiniz destinasyonda A noktasından B noktasına götürecektir.

ÇAĞRI MERKEZİ

0312 334 31 00
0532 401 78 96
info@benimrentacar.com