Asansörler Hakkında Bilgiler

Asansör Hakkında Genel Bilgiler
Asansör Hakkında Genel Bilgiler

Asansörler Hakkında Bilgiler için hemen Albaylift ile iletişime geçiniz. Günümüz şartlarında artan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmış ve ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkmıştır. Özellikle otoparkların olmazsa olmazı araç asansörleri Albaylift Asansör tarafından hidrolik yada elektrik tahrikli olarak üretilmektedir. Yapılan binalarda otopark için yeterli alan bulunmamasından dolayı bodrum katları yada binaların üstü otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Albaylift araç asansörü, yük asansörü, engelli asansörü, insan asansörü olmak üzere pek çeşitte asansörün imalatını yapmaktadır.

Albaylift

Araç asansörü imalatı 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak üretilebilmektedir. Binalarınızın üstüne veya bodrum katını otopark olarak kullanıma olanak sağlamaktadır. Rampa ve yol gibi yer kayıplarını binalarda kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine araç gireceği için sürücünün kolay bir şekilde ulaşabileceği kabin butonu sayesinde sürücü aracından inmeden butonu kullanabilmektedir.

Albaylift Yük Asansörü

Yük asansörü, ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini gerçekleştiren sistemsel yapılardır. Özellikle tek kolonlu, çift kolonlu ve de dört kolonlu olmak üzere dört farklı yük asansörü tipi bulunmaktadır. Depolar, yüksek katlı binalar ve de alışveriş merkezleri vb. gibi ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedirler.

Asansörler Hakkında Bilgiler

Yük asansörü üretici şirketi olan Albaylift Asansör, kurulduğu günden bu yana kaliteli olarak üretilmiş olan asansörleri ile sektöründe başarıya ulaşmıştır. Sizler de Albaylift Asansör şirketinin yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz hemen iletişime geçiniz. Bu sayede kısa yoldan şirketin ilgili web sitesini ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye taşımaktadır. Aynı zamanda kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, yükseklik ve ebadıyla ilgili bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/