Yılan Figürlü Takılar

Yılan Figürlü Tasarım Takıları
Yılan Figürlü Tasarım Takıları

Yılan figürü mitolojik tarihte çok önemli bir yere sahiptir. Yılan figürü, Eski Yunan Mitolojisinde, Vikinglerde, Kuzey Amerika yerlilerinde, Babil Miolojisinde, Eski Mısırda, Akkad Eserlerinde, Karayip, Aztek, Çin, Sümerler gibi pek çok medeniyette büyük hikâye ve inanışlara temel oluşturmuştur.

Gılgamış destanını pek çoğumuz duymuşuzdur. Sümerlere ait bu destana göre, Gılgamış ölümsüzlük otunu aramaktadır. Bir gölden bu otu çıkarır ama daha kendisi yemeden bir yılan yer ve ölümsüz olur. Hindistanda ise yılanların en tehlikelilerinden biri olan kobra yılanı kutsaldır. Bu yılanların göl ve nehirleri koruduklarına inanılmaktadır. Hindu mitolojisindeki tanrılardan bir olan Vishnu’nun etrafında 9 tane yılan sembolize edilmiştir. Babil mitolojisinde Tiamat adındaki bir yılan vücudundan yaratılışın geldiğine inanılmaktadır. Eski Mısır’da Firavunun tacında yılan sembolü vardır. Kobra omurganın sembolüdür. Dünyanın kanatlı bir yılan üzerinde durduğuna inanılmaktadır. Günümüzde bu bahsettiğimiz yılanın mitolojik anlamlarından ötürü pek çok sağlık kuruluşunun amblemlerinde yılan figürü bulunmaktadır.

Yılan figürü şifayı,ölümsüzlüğü ve yenilenmeyi temsil etmektedir. Biz de cananyolacstamboul markası olarak yılan figürlü tasarımlarımızı sizlere sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Sizlere verdiği pozitif ve enerjiyle yılan küpe, yılan kolye, yılan bilekliklerimizin sizlere pozitif enerji ve şifa olmasını ümit etmekteyiz. Sitemizde mitolojik tasarım küpeler, mitolojik tasarım kolyeler, mitolojik tasarım bileklikler, mitolojik tasarım broşlar, mitolojik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım tasmalar olmak üzere birçok ürünü bulabilirsiniz.

Bronz ve ametist olmak üzere değerli taşlardan yapılan kolyelerimiz arasında şüphesiz en çok sevilen figürlerden biri yılan figürüdür.  Yılan kolyeler ile hem enerjik hissedecek hem de zarafetinize asillik katacaksınız. Çok farklı kombinlerle kullanabileceğiniz yılan figürü sizlerin stilini ortaya çıkaracaktır. Yılan figürlü takılarımızı https://cananyolacstamboul.com/ web sitesine tıklayarak görebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Yalnızca yılan kolye olarak değil, yılan küpe ve yılan bileklik olarak da tasarladığımız yılan figürlü takılarımızla kendi kombinlerinizi tasarlayıp yılan figürünün ölümsüz gücünü hissedebilirsiniz.

Yılan figürlü tasarımlarımızdan bazıları şunlardır. Istanbul’s Crescent Dark Blue Crystal Lüks Mistik Kolye, Istanbul’s Crescent White Crystal Lüks Mistik Kolye, Power Of Love Ruby& Orange Mitolojik Şahmeran Bileklik, Power Of Love Ruby& Green Mitolojik Şahmeran Bileklik, Power Of Love Blue & Parlament Mitolojik Şahmeran Küpe, Power Of Love Blue & Yellow Mitolojik Şahmeran Küpe ürünlerimizden bazılarıdır.