Wollex Masaj Koltukları

masaj koltukçum
masaj koltukçum

Üretiminde ve ithal ettiği ürünlerin kalite ve tasarımı ön planda tutarak sektörde öncelik yaratan bir firma olmuş, genç ve dinamik ekibiyle, her zaman öncü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Wollex Masaj koltukları; Entegre çalışma sistemini benimseyerek asla ödün vermemiş. İthalatını gerçekleştirdiği masaj koltuklarını ve aynı zamanda diğer ürünlerini, hizmet kalitesini korumak amacı ile sadece kendi satış kanalıyla satışa sunmuştur. Türkiye çapında servis noktalarını; 360 bayii olarak  Yetkili Servisleri ve kendi profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Wollex , Dünyaca tanınmış Life Power , irest , Rongtai, Dotast firmalarının Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyetleri distribütörlüğü görevini de gerçekleştirmekte olup görevini başarı ile devam ettirmektedir.

Yaşamımızda Masajın sağlıklı yaşamın bir parçası olduğunu, gelişmiş ülkelerdeki masaj koltuğu kullanım oranlarına baktığımızda açıkça hissetmekteyiz.

Masaj Koltuğu
EKA SAĞLIK VE EV ÜRÜNLERİ
Merkez & Showroom : Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Ticaret Merkezi G-2 Blok Kat 1 No:194 Esenler / İstanbul
Depo : AOSB Çiğli / Karşıyaka / İzmir
Telefon:
0 (212) 438 60 86

Faks:
0 (212) 438 60 87