SCT İlaçlama Firması

Sct İlaçlama Firması
Sct İlaçlama Firması

KALİTELİ hizmeti kendisine ilke edinen SCT Haşere Kontrol Servisi ailesi sizlere ekonomik ve modern çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen SCT Haşere Kontrol Servisi ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.

Firmamız 17 yıldır WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek ilaçlama sektöründe başa oynuyoruz!

Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak SCT Haşere Kontrol Servisi ; bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş ,is disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini ,yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselme azmindeyiz.

Toplam kalite anlayışı ile müşterinin uygulanan hizmetten tatminini temel hedefimiz olarak benimsedik. SCT Haşere Kontrol Servisi yaptığı işin arkasında, güven, kalite ve garanti esasları arkasında çalışmaktadır.

Siz de SCT Böcek ve Haşere Kontrol Servisi ailesinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın tanışalım. Sizlere böcek ilaçlama ve su deposu temizliği konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

VİZYONUMUZ

Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek. Bunun yanında mevcut müşterilerimize kaliteli hizmet vererek yıllık periyodik ilaçlamalarını gerçekleştirmek. Verdiğimiz bütün hizmetlerde Türkiye’nin lider konumuna yükselmek, kaliteli ve her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla piyasamızın diğer aktörlerine namzet olup sektör kalite çıtasını yükseltmek. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve personelimiz açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ Yurdumuz insanına daha hijyenik,sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktır.