Sarı Kamyonet İstanbul

sarı kamyonet

Sarı kamyonet İstanbul Nakliyeciler Sitesi’nde faaliyet gösteren, Sarı kamyonet Nakliye Yeni teknolojik sistemlerle yeniden inşa ettiğimiz nakliyecilik sektöründe şehir içi yük taşımacılığında müşterilerine hız ve güven vadeden bir firmadır.

Güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Sarı Kamyonet, kısa sürede modern, işlevsel lojistiğin markası haline geldi. 2006 yılından beri faaliyet veren şirketimiz İstanbul Nakliyeciler Sitesi yönetimi (İstanbul Park Transport Akaryakıt Tur. İnş. ve Tic. Ltd Şti.) tarafından desteklenen “Sarı Kamyonet” projesi patentli ve tescilli özgün bir uygulamadır.

Şehir içi dağıtım sisteminde var olan standartların üzerinde bir kalitede yeni bir anlayış ve teknoloji ile sektörde faaliyet gösteren Lojistik Hizmetlerini yeniden inşa etmekteyiz. İstanbul Nakliyeciler Sitemizin kurumsal desteği ve Tecrübesiyle bireylere, üreticilere, Üniversite ve Akademik kurumlara, Kamu kurumlarına ve özel sektörlere, yenilikçi iş alanlarına ve esnafa, sanayi ve ticaret erbabına ve lojistik depolarına taşıma maliyetleri düşürülmüş güvenli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca depolama ve araç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra, ticari araçların park, trafik ve tedarik sorunlarında çözümler sunuyoruz. Ayrıca araçlarımızı düzenli olarak oto ekspertiz firması tarafından kontrol edilmektedir. Bu bağlamda Sarı kamyonet Nakliye Yeni teknolojik sistemlerle yeniden inşa ettiğimiz nakliyecilik sektöründe müşterilerine hız ve güven vadeden tek firmadır. Güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Sarı Kamyonet, kısa sürede modern, işlevsel lojistiğin markası haline geldi.