Sahil Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Sahil Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Sahil Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Geçmişten gelen bireysel deneyimlerini kullanarak daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak için 18 Şubat 2005 Tarihinde Artvin Hopa ilçesinde kurulan Sahil Uluslararası Evden Eve Nakliyat Taah. İnş. İth. İhr. ve San. Ltd. Şti. 2013-2014 araçları ve deneyimli şoförleri ile hizmet vermektedir.

Uluslar arası ticaret ve Nakliye sektöründeki gelişmeleri birebir takip eden deneyimli kadromuz ile ülkemizin ilerlediği bu yolda elimizden gelen bütün hizmetleri sunarak; hedeflerimizi daha da ileriye götürmekteyiz.

Misyonumuz kaliteli hizmetinin sunulmasına dayanmaktadır. İlerleyen hedeflerimiz ve düşüncelerimiz; sizlere daha da kaliteli hizmetin daha düşük maliyetlere sunularak memnuniyetinizi kazanmaktır. 30 araçlık filomuz ile sizlerle beraber bu yolda ilerlemekten keyif duymaktayız. Araçlarımız tam donanımlı ve yol bilen şoförlerin kontrolü altındadır.

Vizyonumuz ise; Hopa, Artvin ve Ülke ekonomimize katkı sağlamakla beraber Dış Ticaretin sınırları genişletmek ve komşu ülkelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak. Ticaret konusunda gerekli bağlantılar sayesinde yurt dışına inşaat malzemeleri pazarlayan firmamız nakliye işlerini de sağlamaktan kıvanç duymaktadır. Firmamız çalıştığımız pazarın (İstanbul – Bakü) tam orta noktasında yer almaktadır. İstanbul’a 1300 km. ve Bakü’ye 1000 km. uzaklıkta olup Sarp sınır kapısına ise sadece 15 dakikalık bir mesafededir. Firmamıza ait araçlar veya gümrük ile ilgili herhangi bir istenmeyen durum ile karşılaşıldığında anında müdahale edebilmekteyiz. Şirket yöneticilerinin 25 yıllık bireysel Nakliye deneyimi olmaktadır. Sarp sınır kapısı açılmasından önce bireysel olarak İran’ a sevkiyatlar yapmaktaydık. Sarp sınır kapısının açılmasından sonra genel sevkiyatlarımız Gürcistan, Azerbaycan ve Ermenistan’a yapılmakla beraber Rusya, İran, Kazakistan, Özbekistan, Pakistan, Afganistan, Türkistan, Kırgızistan, Tacikistan gibi ülkelere de sevkiyatları güvenilir bir biçimde yapılmaktadır.

Asya ticaret hattını orta noktasında olmanın verdiği güvenle şirketimiz hızlı, güvenilir ve kararlı yapısıyla sizlere nakliye ile ilgili tüm konularda destekçidir. Şirket çalışanları ve şirketimiz adına sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini referanslarımızla göstermenin gururunu sunmaktayım.

Dumlupınar Cad. PTT Arkası Kat.4 No.6 Hopa / ARTVİN

İrtibat Telefon : 0 466 351 40 70
0 466 351 41 16
Fax : 0 466 351 40 76