Paksoy Uluslararası Nakliyat Firması

paksoy-uluslararası-naklyat
paksoy-uluslararası-naklyat

PAKSOY uluslararası evden eve nakliyat alanında uzman kadrosu ve dinamik yapısı ile bu alanda uluslararası nakliyat çözümü arayışında olan müşterilerine 2000 yılından bugünümüze kadar çözümler sunmaktadır. Türkiye geneli tüm yurt dışı taşıma ihtiyacı olan kitlenin, taşınması için talebinde bulunduğu tüm eşyaların ve ürünlerin yurt dışına kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı veya deniz yolu üzerinden taşınması işlemlerinde profesyonel çözümler sunuyor ve teslimat süresi, taşınan ürünlerin sıfır risk ile taşınması, zarar görmeden talep edilen ülkeye eşyanın transfer edilmesi; Paksoy uluslararası nakliyat firmamız aracılığıyla en sorunsuz şekilde ulaştırılmaktadır.

Paksoy uluslar arası nakliyat hizmetlerine ek olarak, ağır nakliye alanında da faaliyetlerde bulunan bir firmadır. Ağır eşya nakliye işi hem zor hemde tam donanımlı ekipman gerektiren bir iştir. 2003 Yılında startını verdiğimiz ağır nakliye sanayi işi ile bu alanda ihtiyacı olan kurumsal kitlenin taleplerine cevap veren ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet almalarını sağladığımız geniş bir havuz oluşturan firmamız, bu alanda sayısızca kurumsal referans elde ederek, ağır nakliye talebi olan kitlenin taleplerine ve isteklerine yönelik çalışmalar sunmuştur.

Misyonumuz

Yasalara ve markalara uygun hareket ederek, hızlı, doğru ve hatasız iş yapmak için çağdaş kaliteyi ve sağlıklı hizmet anlayışını geliştirmek, Çalışanlarınıza güven ve sadakat kazanmak; Sektörü kendi ülkemizde ve dünyada kendi şirket profillerinizde yükselterek yönlendiren bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Lojistik sektöründe sürekli değişen ve müşteri isteklerine cevap veren, tercih edilen çözüm odaklı Dünyanın önde gelen ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterilerine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmetleri sunan lider bir lojistik şirketi olmak.

Paksoy Ağır Nakliyat, hem; Türkiye genelinde hem de İstanbul’da yoğun olarak, ağır yük taşımacılığında hemde lojistik konusunda oldukça tecrübeli kurumsal köklü bir şirkettir.

Merkez Ofis: İstanbul / Türkiye
Çağrı Merkezi: 444 9 819
Gsm No: 0532 236 7150
Gsm No: 0533 922 8455

Email: info@paksoyuluslararasinakliyat.com
Web Sitesi: www.paksoyuluslararasinakliyat.com