Oto Ekspertiz Firması Ümraniye

Dr Oto Ekspertiz Firması

Uzun yıllardır adını duyurmuş olan dr oto ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekseprtiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı profesyonel çalışanların son teknoloji cihazlarla inceleme yaptıkları araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi hedefliyor.

Dr Ümraniye oto ekspertiz firması, tüm dünyada kullanılan son teknoloji aletler, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım – satım sırasında herkesin güvendiği firmada esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. dr oto ekspertiz, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur.

dr oto ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi önceliği kabul etmiş. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla dr oto ekspertiz için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutlu ayrılması önceliğimizdir.