Mİkado Çelik Kapı

mikado çelik kapı

Mikado Çelik Kapı firması 2008 yılında çelik kapı , laminat parke , hazır mutfak dolabı imalat ve satışı sektöründe faaliyete başlamıştır. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır . Her zaman kaliteyi ucuza sunmaktadır .

Vizyon olarak Firma faaliyetlerini, toplam kalite yönetimi felsefesi ile yürütmek. Çelik kapı sektöründeki öncü konumumuzu daha ileriye götürmek ve kapasitemizi her geçen gün arttırmak, Sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, Türkiye ve Dünya’nın öncü Çelik Kapı üreticileri arasında yer almak olduğunu belirtmekteler.

Firma Misyonu; Mevcut üretim potansiyelini verimli ve etkin bir şekilde kullanmayı başarmak israf ve fazla tüketimden kaçınmak Her geçen gün üretim kapasitesini arttırmak ve kaliteli ürünü zamanında teslim etmektir. Stratejimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almaktayız. Tedarikçilerimize ve müşterilerimize çözüm ortağı olmayı unutmuyoruz. Uygun zamanda ve zeminde sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamak ilk prensiplerimiz arasındadır.