Mgd Servis

Mgd Servis
Mgd Servis

Hakkımızda
Beykoz Arçelik Servisi, yaşanan beyaz eşya arızalarını gidermekte profesyonel yaklaşımı ve deneyimli ekibi ile önde gelen teknik servislerin arasında yer almaktadır. Beykoz ilçesinin tüm bölgelerine ve Beykoz’a yakın mesafede bulunan ilçelere de en etkin teknik servis çözümlerini sunmaktadır.

Vizyonumuz
İstanbul’da Arçelik, Beko, Altus beyaz eşyalarını kullanan, Beykoz ilçesinde en doğru, güvenilir ve hızlı hizmetleri sağlamak. Tamir veya onarım işlemi gerçekleştirilen beyaz eşya aletlerinin tekrar ilk günkü performansını kazanmasına yardımcı olmak. Olası ciddi arıza sorunlarının önüne geçerek, iş güvenliğine önem vermek. Bu bağlamda, teknolojik ve yenilikçi yaklaşımları Beykoz Arçelik Servisi Hizmetleri sektörüne kazandırmak.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak, müşteriler ile daha etkili iletişim kurmak ve sorunların daha açık bir dil ile açıklanmasına yardım etmek. Teknik servis hizmeti sunulan müşterilerin şikayetlerini ve önerilerini dikkate almak. Sıfır hata payı ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmek.