Kırkambar Lokantası

Kırkambar Lokantası
Kırkambar Lokantası

Kırkambar Lokantası’nın Doğuşu:
20 yıl kozmetik mağazacılığı sektöründe aynı yerde Süvari Kozmetik unvanıyla müşterilerimize başarıyla hizmet verdik. Şirketimiz bünyesinde yer alan Calidus Otel’in de olması sebebiyle gıda sektörüne yoğunlaşmak istedik. Bu nedenle kozmetik mağazacılığından çıkış yapıp yerimizi Kırkambar Lokantası’na dönüştürdük.

Buradaki hedefimiz kaliteli yemekleri, çok uygun fiyatlarla geniş kitlelere sunmaktır. Amacımız sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten hem her kesimden müşterilerimizin hem de firmamızın kazançlı çıkmasını sağlamaktır. Bunları sağlarken aynı zamanda ortamın da insan ruhunu doyuran otantik bir atmosfer olmasını istedik. Tasarladığımız bu dekorasyon tarzı ile Kırkambar Lokantası’na yaşanmışlık duygusunu katmış olduk.

Kendi mutfağımızda, ustalarımız tarafından, hijyenik koşullarda, günlük olarak özenle hazırlanan lezzetleri sizlere Kırkambar esnaf lokantasında sunuyoruz.

Kırkambar Lokantası ev yemekleri konusunda her şeyi bulabileceğiniz adeta bir yemek dünyasıdır. Kırkambar Lokantası’nda her gün kırk çeşit, self servis olarak ev yemekleri vermekteyiz. Kırkambar esnaf lokantasında her gün yenilenen ev yemekleri menülerimizin dışında, kampanyalı menülerimizdeki et yemekleri, tavuk yemekleri ve sebzeli yemek çeşitlerimizi hafta içi her gün 15.00 – 22.00 arası ve tüm hafta sonu deneme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca Mini-bus büfemizde tavuk döner ve et döner menülerimizi de denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bize uğrayıp mutlaka leziz yemeklerimizin tadına bakmalısınız. Özellikle kaliteli ev yemeklerine hasret ziyaretçilerimiz, hazır ve fabrikasyon gıdadan bıkmış yemekseverleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız. Restoranımızda katkı maddesi, tatlandırıcı ve renklendirici olmadan, ev yemeklerinin eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz.

Yemek Kategorilerilerimiz:
Anadolu yemekleri, köz mangalda kebap çeşitleri, köfteler, kıymalı yemekler, etli ve sebzeli yemekler, çorbalar, pilavlar, makarna çeşitleri, zeytinyağlılar ve salatalar, et döner ve tavuk döner, çeşitli tatlılar ve sabah kahvaltısından oluşmaktadır.

KIRKAMBAR LOKANTASI
ADRES: Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:218 | Bahçelievler, İstanbul

TELEFON: 0212 653 06 44

E-MAIL: info@kirkambarlokantasi.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00 – 22:00